Aeroflot otrzymał pięć gwiazdek w rankingu APEX

28 września 2017 10:00
Linie lotnicze Aeroflot z Rosji otrzymały tytuł pięciogwiazdkowej linii lotniczej przyznany przez organizację ratingową APEX, oceniającą przede wszystkim jakość doświadczenia pasażerów.
Reklama
System ocen APEX Official Airline Ratings opiera się na opiniach przyznawanych liniom lotniczym przed potwierdzone opinie pasażerów. APEX (the Airline Passenger Experience Association) jest organizacją non-profit liczącą 40 lat, złożoną z czołowych linii lotniczych, branżowych dostawców, głównych grup medialnych oraz liderów branży lotniczej, której głównym celem jest poprawa warunków podróży pasażerów.


- Jesteśmy dumni, że poziom podróży na pokładach samolotów Aeroflot został nagrodzony pięciogwiazdkowym statusem przez czołową organizację w Stanach Zjednoczonych, największym rynku lotniczym na świecie. System ocen APEX staje się amerykańską pieczęcią jakości uznawaną na całym świecie. Oceny przyznawane są na podstawie światowego nadania opinii pasażerów, które bierze pod uwagę oceny wydawane przez miliony klientów na na każdym kontynencie, wykorzystując do tego celu najnowsze zdobycze technologii cyfrowej. Ten zaszczyt jest uznaniem naszych starań, który dołączył do innych nagród, które otrzymaliśmy w ostatnim czasie, uznającymi nas jako lidera na rynku europejskim - powiedział Witalij Saweliew, prezes Aeroflotu.

Nagroda została przyznana podczas ceremonii APEX EXPO Awards, która miała miejsce w Long Beach w Kalifornii. Dzięki nagrodzie, rosyjski przewoźnik dołączył do grona 12 proc. linii lotniczych na świecie, które otrzymały pięciogwiazdkowy status.


fot. APEX
Tagi
apex aeroflot

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy