×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Babimost ma nowy certyfikat tankowania


Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podpisał decyzję o przedłużeniu na dwa lata certyfikatu Airport Handling Agent Certificate (AHAC) dla Portu Lotniczego Zielona Góra- Babimost, zarządzanego przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".Po zakończonej w marcu konwersji certyfikatu lotniska, jest to drugi ważny certyfikat prezesa ULC, jaki port w Zielonej Górze otrzymuje w tym roku - mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura Marketingu i PR Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze”. - Na mocy dokumentu Lotnisko Zielona Góra-Babimost może wykonywać obsługę naziemną w zakresie zaopatrywania samolotów w materiały napędowe.

Prezes ULC swoją decyzją potwierdził spełnienie najwyższych obowiązujących norm dotyczących procedur operacji tankowania i utrzymania jakości paliwa lotniczego oferowanego przez Lotnisko Zielona Góra-Babimost.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2e792 - Profil
gość_2e792
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie