" />

Babimost ma nowy certyfikat tankowania

27 września 2017 13:10
Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podpisał decyzję o przedłużeniu na dwa lata certyfikatu Airport Handling Agent Certificate (AHAC) dla Portu Lotniczego Zielona Góra- Babimost, zarządzanego przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".
Reklama
- Po zakończonej w marcu konwersji certyfikatu lotniska, jest to drugi ważny certyfikat prezesa ULC, jaki port w Zielonej Górze otrzymuje w tym roku - mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura Marketingu i PR Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze”. - Na mocy dokumentu Lotnisko Zielona Góra-Babimost może wykonywać obsługę naziemną w zakresie zaopatrywania samolotów w materiały napędowe.

Prezes ULC swoją decyzją potwierdził spełnienie najwyższych obowiązujących norm dotyczących procedur operacji tankowania i utrzymania jakości paliwa lotniczego oferowanego przez Lotnisko Zielona Góra-Babimost.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy