×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT będzie kupował bilety dla Ministerstwa Rozwoju


Ministerstwo Rozwoju podpisało wartą 12,4 mln zł umowę z LOT-em na pośredniczenie w sprzedaży biletów oraz załatwianiu formalności wizowych dla pracowników resortu. Umowa będzie obowiązywała do końca 2019 r. lub wyczerpania środków.


W ramach umowy LOT będzie pośredniczył w zakupie biletów lotniczych dla delegowanych pracowników Ministerstwa Rozwoju. Resort szacuje, że w ramach umowy będzie kupował 11 proc. biletów na loty krajowe, 82 proc. na loty europejskie i 7 proc. na loty międzykontynentalne.  LOT w ofercie zagwarantował, że będzie oferował resortowi ceny o 4 proc. niższe niż kupowane bezpośrednio u linii lotniczych.

Umowa nie dotyczy tylko przelotów LOT-em. Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przewoźnik będzie musiał w ciągu dwóch godzin od sformułowania zapytania przez Ministerstwo Rozwoju przedstawić co najmniej trzy propozycje najkorzystniejszych cenowo połączeń na danej trasie, w tym obejmujące loty przewoźników niskokosztowych. LOT musi też w ofercie uwzględnić wymagania resortu np. co do godzin, bagażu czy przesiadek. 

LOT zapewni też pracowników ministerstwa usługi pośrednictwa w uzyskiwaniu wiz oraz, jeśli będzie to niezbędne, transport do i z Modlina. 

Resort w opisie zamówienia zagwarantował sobie możliwości elastycznej zmiany poczynionych rezerwacji oraz możliwość kupowania biletów tylko w jedną stronę. 

W przetargu ofertę złożyło także biuro podróży WhyNotTravel, ale zaoferowało ono zniżkę od cen linii lotniczych w wysokości 2,72 proc., czyli mniejszą niż LOT. gość_43645 - Profil
gość_43645
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie