×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Vancouver najlepiej promującym się lotniskiem świata


Port lotniczy w kanadyjskim Vancouver otrzymał nagrodę World Marketing Awards podczas konferencji World Routes 2017. To branżowy wyraz uznania dla metod promowania lotniska oraz skuteczności w pozyskiwaniu nowych tras.


Lotnisko w Vancouver w zeszłym roku zanotowało wzrost ruchu lotniczego o 9,7 proc., pozyskało osiem zupełnie nowych tras oraz 10 nowych przewoźników na istniejących trasach. Kanadyjskie lotnisko zwyciężyło także w kategorii lotnisk odprawiających od 20 do 50 mln pasażerów rocznie. Zostało docenione m.in. za zaangażowanie lokalnej społeczności.

W kategorii lotnisk odprawiających do 4 mln pasażerów zwyciężył port lotniczy w Norymberdze, a wyróżnienie trafiło do irlandzkiego Shannon. W kategorii od 4 do 20 mln pasażerów nagrodę zdobył port w Pradze, a wyróżnienie - Neapol. W tej kategorii wśród pięciu nominowanych portów znalazł się również Kraków, który dwukrotnie zdobywał wyróżnienie podczas europejskiej edycji Routes. 


Wśród lotnisk o ruchu od 20 do 50 mln pasażerów wyróżnienie trafiło do Monachium. Z kolei w kategorii największych portów lotniczych nagrodzono Singapur, a wyróżnienie powędrowało do Amsterdamu. 

Nagrody przyznano także organizacji turystycznej Wysp Kanaryjskich za skuteczne promowanie regionu oraz Leonowi Verhallenowi z lotniska w Brukseli za indywidualne osiągnięcia w zakresie pozyskiwania nowych tras. Verhallen zajmuje się tym od 30 lat, w tym od 13 w Brukseli.

Wręczenie nagród odbyło się podczas bankietu w ramach World Routes 2017 w Palau San Jordi, obiekcie zbudowanym przed igrzyskami olimpijskimi w 1992 r. w Barcelonie i znajdującym się w parku olimpijskim w tym katalońskim mieście. Nagrody są przyznawane przez panel przedstawicieli branży. 

Na konferencji World Routes 2017 w Barcelonie jest obecny główny analityk Pasazer.com, z którym można skontaktować się za pomocą Twittera. Partnerem relacji z konferencji jest Wizz Air.  

fot. Alejandro Erickson (Wikimedia Commons)gość_7973b - Profil
gość_7973b
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie