Lotnisko Chopina tonie w korkach

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
25 września 2017 16:29
4 komentarze
Przegląd prasy:
Zanim ruszy nowy megaport w Stanisławowie, warszawskie Okęcie musi znacznie zwiększyć przepustowość bo obecnie tonie w korkach - pisze rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4a676 2017-09-27 19:00   
gość_4a676 - Profil gość_4a676
Kiedy LS oferuje 13zł brutto za godzinę pracy wymagając płynnej angielszczyzny i dotarcia do pracy na 4 rano i oferuje pracę 26 dni w miesiącu (jeden weekend i dwa dni robocze wolne) to nic dziwnego, że nikt nie chce pracować.
gość_91eff 2017-09-26 15:47   
gość_91eff - Profil gość_91eff
po prostu ludzi nie ma. Nikt nie chce robic za smieszne pieniadze i bardzo dobrze , firmy walczyly o kontrakty kosztem ludzi i obudziły sie z reka w nocniku.
gość_61c5a 2017-09-26 14:26   
gość_61c5a - Profil gość_61c5a
Coś się chyba dzieje niedobrego z tym lotniskiem. W ostatnią niedzielę przylot o 6 rano i samolot kołuje do rękawa, a tak okazuje się, że nie ma kto rękawa podstawić, nie wspomnę o taśmie czy wózkach na bagaże. Dwadzieścia minut w samololocie aż podstawią rękaw, potem jeszcze z godzinę w oczekiwaniu na bagaże. Łącznie ponad półtorej godziny żeby opuścić lotnisko po przylocie. Można by to tłumaczyć korkami, gdyby nie to, że w zasadzie ruch dopiero koło ósmej się zaczyna, a tak to za dwa samoloty typu embraer czyli nie za duże z Wilna i jeszcze jakiś. To jak mają problem z obsługą naziemną kilku samolotów to może dlatego są korki bo im się wtedy wszystko przestawia. Tak jak w artykule mowa jest o okienkach odprawy paszportowej, to wszystko pokazuje, że niekoniecznie chodzi o to, żeby zbudować nowe większe lotnisko tylko, żeby po prostu lepiej zorganizować pracę, bo nie ma bardzo rozumiem co miałoby to poprawić, kiedy wszystko się rozbija o jakąś niemoc organizacyjną.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama