×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nie polecimy z Gdańska do Belgii


Linie lotnicze Wizz Air kasują połączenie z Gdańska do Brukseli Charleroi - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Ostatni rejs z Gdańska do Brukseli Charleroi został zaplanowany na 6 listopada 2017 roku. Obecnie Wizz Air oferuje dwa loty tygodniowo z gdańskiego lotniska do Belgii.

Węgierski przewoźnik uruchomił loty z Gdańska do Brukseli Charleroi w czerwcu 2015 roku. W nadchodzącym sezonie zimowym Wizz Air skasuje również dwa połączenia z Katowic oraz jedno z Warszawy.

- Powszechną praktyką w branży lotniczej są zmiany częstotliwości lotów w zależności od sezonu oraz wyników na poszczególnych trasach. Wizz Air stale monitoruje ruch na wszystkich trasach, aby oferować jak najniższe ceny swoich najpopularniejszych usług. Połączenie Gdańsk-Bruksela Charleroi zostanie zlikwidowane od 7 listopada, ponieważ nie spełniło zakładanych oczekiwań, a działalność gdańskiej siatki musi być zoptymalizowana. Dodatkowa zdolność przewozowa zostanie wykorzystana na innych trasach w nadchodzącym okresie, ponieważ zawsze oceniamy nowe szanse, które najlepiej zaspokajają potrzeby naszych klientów.

Pasażerowie, których dotyczą te zmiany są informowani i mogą skorzystać z innych połączeń, otrzymać zwrot kosztów lub 120% wartości rezerwacji na konto WIZZ.

Wizz Air pozostaje zaangażowany w rozwój swojej działalności w Gdańsku, rozbudowując swoją bazę poprzez dodanie 6. samolotu na lotnisku im. Lecha Wałęsy oraz ogłoszenie 3 nowych tras z Gdańska do Tromso, Lizbony i Wilna - czytamy w informacji przesłanej przez przedstawicieli Wizz Air do redakcji.
gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie