×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasazer.com na World Routes w Barcelonie


W Barcelonie rozpoczyna się coroczne spotkanie lotnisk i linii lotniczych z całego świata World Routes. W konferencji, na której prowadzone są rozmowy na temat nowych połączeń, będzie też uczestniczył główny analityk Pasazer.com.


Konferencja World Routes w Barcelonie zgromadziła w tym roku przedstawicieli ok. 700 lotnisk z całego świata. W wydarzeniu uczestniczą także reprezentanci najważniejszych linii lotniczych. Łącznie do Barcelony zjechało się ok. 3 tys. przedstawicieli branży lotniczej, którzy w sumie zaplanowali już 13 tys. oficjalnych spotkań. 

Uczestnikami World Routes 2017 są m.in. polskie lotniska w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Łodzi i Radomiu, a także LOT oraz Welcome Airport Services. Warszawa i Łódź mają własne stoiska wystawowe.

Na konferencji jest obecny także przedstawiciel Pasazer.com, który ma zaplanowanych kilkanaście oficjalnych spotkań z przedstawicielami branży z Polski, Europy i świata. Poza spotkaniami przedstawicieli lotnisk i linii lotniczych podczas World Routes 2017 zaplanowano też liczne panele dyskusyjne, prezentacje i wywiady. W poniedziałek przyznane zostaną nagrody dla lotnisk najskuteczniej pozyskujących nowe trasy. W kategorii portów obsługujących od 4 do 20 mln pasażerów rocznie nominowany został port lotniczy w Krakowie. To pierwsza w historii nominacja dla polskiego lotniska. Wydarzenie potrwa do wtorku, 26 września.

Partnerem relacji Pasazer.com z World Routes 2017 jest Wizz Air. gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie