Pasazer.com na World Routes w Barcelonie

23 września 2017 15:00
W Barcelonie rozpoczyna się coroczne spotkanie lotnisk i linii lotniczych z całego świata World Routes. W konferencji, na której prowadzone są rozmowy na temat nowych połączeń, będzie też uczestniczył główny analityk Pasazer.com.
Reklama
Konferencja World Routes w Barcelonie zgromadziła w tym roku przedstawicieli ok. 700 lotnisk z całego świata. W wydarzeniu uczestniczą także reprezentanci najważniejszych linii lotniczych. Łącznie do Barcelony zjechało się ok. 3 tys. przedstawicieli branży lotniczej, którzy w sumie zaplanowali już 13 tys. oficjalnych spotkań.

Uczestnikami World Routes 2017 są m.in. polskie lotniska w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Łodzi i Radomiu, a także LOT oraz Welcome Airport Services. Warszawa i Łódź mają własne stoiska wystawowe.

Na konferencji jest obecny także przedstawiciel Pasazer.com, który ma zaplanowanych kilkanaście oficjalnych spotkań z przedstawicielami branży z Polski, Europy i świata.Poza spotkaniami przedstawicieli lotnisk i linii lotniczych podczas World Routes 2017 zaplanowano też liczne panele dyskusyjne, prezentacje i wywiady. W poniedziałek przyznane zostaną nagrody dla lotnisk najskuteczniej pozyskujących nowe trasy. W kategorii portów obsługujących od 4 do 20 mln pasażerów rocznie nominowany został port lotniczy w Krakowie. To pierwsza w historii nominacja dla polskiego lotniska. Wydarzenie potrwa do wtorku, 26 września.

Partnerem relacji Pasazer.com z World Routes 2017 jest Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy