Chiński aktor spędzi 30 dni na lotnisku w Helsinkach

22 września 2017 13:20
Chiński aktor planuje spędzić 30 dni w małej chatce na lotnisku w Helsinkach, by udowodnić, że port lotniczy zasłużenie zdobył tytuł najlepszego lotniska w ankiecie przeprowadzonej przez Travellink.
Reklama
Kampania jest rezultatem wysokiej oceny jakości lotniska w Helsinkach, a także popularności portu lotniczego wśród turystów z Chin odwiedzających Europę.

- Lotnisko w Helsinkach jest czołowym lotniskiem w calej Północnej Europie, ma największą liczbę tras dalekodystansowych. Jesteśmy także w czołówce portów obsługujących chińskich klientów - powiedziała Katja Siberg, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji Finavii.


Pomiędzy 10 października a 12 listopada, widzowie będą mogli obserwować na mediach społecznościowych, jak chiński aktor Ryan Zhu radzi sobie z “najdłuższą na świecie przesiadką” oraz różnymi zadaniami i niespodziankami, które dla niego przygotowali organizatorzy. 33-latek może w każdej chwili zrezygnować z pobytu, wykorzystując otwarty bilet powrotny, jednak jeśli wytrwa przez całą długość zadania, wtedy Finavia zasponsoruje mu wyjazd do Laponii.

Za kampanią reklamową Finavii #LIFEINHEL stoi Gary Carter, współtwórca słynnego programu reality show “Survivor”. Jak zapowiadają twórcy, kampania ma być połączeniem gry, reality TV oraz akcji w mediach społecznościowych. Inspiracją dla kampanii był oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Terminal".


- Cały personel lotniska oczekuje na przybycie Ryana Zhu. Chcemy zapewnić mu niezapomniane doświadczenie! Doświadczenie z kampanii będzie niezwykle ważne, by poprawić poziom naszych usług. Chcemy by nasz adwokat marki poczuł się na lotnisku w Helsinkach jak w domu - dodaje Siberg.

fot. Finavia

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy