×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Chiński aktor spędzi 30 dni na lotnisku w Helsinkach


Chiński aktor planuje spędzić 30 dni w małej chatce na lotnisku w Helsinkach, by udowodnić, że port lotniczy zasłużenie zdobył tytuł najlepszego lotniska w ankiecie przeprowadzonej przez Travellink.


Kampania jest rezultatem wysokiej oceny jakości lotniska w Helsinkach, a także popularności portu lotniczego wśród turystów z Chin odwiedzających Europę. 

- Lotnisko w Helsinkach jest czołowym lotniskiem w calej Północnej Europie, ma największą liczbę tras dalekodystansowych.  Jesteśmy także w czołówce portów obsługujących chińskich klientów - powiedziała Katja Siberg, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji Finavii. 


Pomiędzy 10 października a 12 listopada, widzowie będą mogli obserwować na mediach społecznościowych, jak chiński aktor Ryan Zhu radzi sobie z “najdłuższą na świecie przesiadką” oraz różnymi zadaniami i niespodziankami, które dla niego przygotowali organizatorzy. 33-latek może w każdej chwili zrezygnować z pobytu, wykorzystując otwarty bilet powrotny, jednak jeśli wytrwa przez całą długość zadania, wtedy Finavia zasponsoruje mu wyjazd do Laponii.

Za kampanią reklamową Finavii #LIFEINHEL stoi Gary Carter, współtwórca słynnego programu reality show “Survivor”. Jak zapowiadają twórcy, kampania ma być połączeniem gry, reality TV oraz akcji w mediach społecznościowych. Inspiracją dla kampanii był oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Terminal".


- Cały personel lotniska oczekuje na przybycie Ryana Zhu. Chcemy zapewnić mu niezapomniane doświadczenie! Doświadczenie z kampanii będzie niezwykle ważne, by poprawić poziom naszych usług. Chcemy by nasz adwokat marki poczuł się na lotnisku w Helsinkach jak w domu - dodaje Siberg.

fot. Finavia
gość_7dcff - Profil
gość_7dcff
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie