×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ural Airlines polecą z Moskwy do Warszawy


Rosyjski przewoźnik Ural Airlines od 17 grudnia uruchomi obsługiwane pięć razy w tygodniu loty z Moskwy-Domodiedowo do Warszawy. Będzie to trzecia linia łącząca stolice Polski i Rosji, ale pierwsza latająca na lotnisko Domodiedowo.


Ural Airlines będą latały codziennie z wyjątkiem wtorków i sobót - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Przewoźnik będzie wykorzystywał do obsługi połączenia airbusy A320 ze 156 miejscami na pokładzie, w tym 12 w wydzielonej klasie biznes w układzie 2-2. 
Start rejsu U6 819 z Moskwy-Domodiedowo zaplanowano na godzinę 10:15 czasu lokalnego, a lądowanie w Warszawie, po ponad dwóch godzinach lotu, na 10:25 czasu lokalnego. W rejs powrotny samolot wystartuje o 11:20, a lądowanie w stolicy Rosji zaplanowano na 15:25. 


Prywatna linia Ural Airlines oferuje obecnie 356 lotów tygodniowo ze swojej głównej bazy na lotnisku Moskwa-Domodiedowo. Pasażerowie lecący z Warszawy będą mogli przesiadać się przede wszystkich na trasach krajowych w Rosji, ale też do Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji czy Kirgistanu. 

Domodiedowo to drugie co do wielkości lotnisko obsługujące Moskwę. W 2016 r. skorzystało z niego 28,5 mln pasażerów. Obecnie z Warszawy można polecieć jedynie na lotnisko Szeremetiewo - trzy razy dziennie lata na nie Aerofłot, a dwa razy dziennie LOT. 

fot. Wikimedia Commons

#KOREKTA: poprawione informacje o częstotliwości lotów#gość_897b5 - Profil
gość_897b5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie