×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jest popyt na loty do Hanoi - twierdzi anna.aero


Branżowy portal analityczny anna.aero w oparciu o dane Skyscanner wyliczył, że połączenie z Warszawy do Hanoi ma rosnący potencjał wśród pasażerów. Biletów na niego szuka nawet 220 tys. osób rocznie.


Połączenie zostało uznane przez anna.aero za "Nieobsługiwaną trasę tygodnia". Tytuł ten trafia do połączeń, których nikt nie obsługuje, choć są regularnie wyszukiwane przez użytkowników wyszukiwarki Skyscanner. 

Biletów na loty z Warszawy do stolicy Wietnamu szuka rocznie nawet 220 tys. osób, z czego znacznie ponad 90 proc. szuka połączeń z wylotem z Warszawy. To wskazuje na to, że na trasie dominowaliby Polacy. Struktura wyszukiwań jest mocno sezonowa, a kumulacja następuje w miesiącach letnich. 

Według anna.aero, zarówno LOT, jak i Vietnam Airlines mogłyby być zainteresowane obsługą tej trasy. Polski przewoźnik narodowy latał już na niej w latach 2010-2011, wykorzystując wówczas boeingi 767. Hanoi jest regularnie wymieniane wśród potencjalnych przyszłych kierunków azjatyckich LOT-u, obok Delhi, Szanghaju, Shenzhen i Hongkongu. Vietnam Airlines latają obecnie do Paryża-CDG, Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Sztokholmu i Moskwy-Domodiedowo z Hanoi. Według anna.aero, Aerofłot i Qatar Airways mają największy udział w ruchu przesiadkowym między stolicami Polski a Wietnamu.

Obecnie żadna linia lotnicza z Unii Europejskiej nie oferuje lotów do Hanoi - wynika z danych OAG Schedules Analyser. gość_70211 - Profil
gość_70211
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie