Lubelski Hampton by Hilton otwarty

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
19 września 2017 07:20
15 września br. w Lublinie otwarto pierwszy w tej części Polski hotel marki Hampton by Hilton. Oferuje on swoim gościom 121 komfortowo wyposażonych pokoi i wiele innych udogodnień.
Reklama
- Jesteśmy bardzo dumni z otwarcia hotelu Hampton by Hilton Lublin, który dołączy do pięciu pozostałych obiektów marki działających w Polsce. Zarówno goście biznesowi jak i turyści będą mogli liczyć na satysfakcjonujący i niezapomniany pobyt podczas zwiedzania Lublina - powiedział Mariusz Plichta, dyrektor generalny Hampton by Hilton Lublin.

Zdecydowaną wartością dodaną jest dogodna lokalizacja obiektu: u zbiegu Alei Kompozytorów Polskich, ul. Lubomelskiej, Północnej i Alei Solidarności. Łatwo stąd dostać się zarówno na Stare Miasto, do głównego dworca autobusowego czy na Krakowskie Przedmieście. Wiele z tych lokalizacji osiągalnych jest pieszo. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej, której przystanki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.


Każdy pokój urządzono w stylu minimalistycznym, ale przestrzeń zaaranżowano w taki sposób, aby panowała komfortowa i przytulna atmosfera. Ważnym elementem wyposażenia jest część do pracy. Dobry sen zapewni markowa pościel i wygodne łóżko, a rozrywkę 32-calowy telewizor z ekranem LCD. W cenę noclegu wliczone jest także śniadanie.

Dodatkowo goście mogą korzystać z szeregu udogodnień, takich jak całodobowe centrum fitness, bezpłatny bezprzewodowy internet czy w końcu restauracja, bar i czynna 24 godziny strefa z przekąskami.

Ważnym elementem oferty lubelskiego Hampton by Hilton jest także przestrzeń konferencyjna. Hotel ma dwie duże sale mogące pomieścić do 120 osób. Dodatkowo dysponuje on 140 m kw. przestrzeni adaptacyjnej i centrum biznesowym z szeroką gamą usług i udogodnień (w tym możliwością bezpłatnego drukowania).

Hampton by Hilton bierze udział w programie Hilton Honors. Jego członkowie, którzy rezerwują noclegi bezpośrednio przez kanały marki Hilton, posiadają dostęp do licznych benefitów, w tym wyłącznych zniżek na pobyty, bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi oraz cyfrowych udogodnień dostępnych tylko za pośrednictwem aplikacji Hilton Honors. Program ten umożliwia także gromadzenie i wykorzystywanie punktów premiowych.

fot. materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy