×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air inauguruje loty z Warszawy do Wilna


Linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Wilna. Połączenie obsługiwane będzie cztery razy w tygodniu.


- Z ogromną radością rozpoczynamy loty na nowej trasie z Warszawy do Wilna. Mamy nadzieję, że połączenia odbywające się cztery razy tygodniowo, umocnią relacje biznesowe i handlowe pomiędzy Polską i Litwą. Jesteśmy również przekonani, że trasa szybko zyska popularność wśród polskich i litewskich pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z niskokosztowych biletów i odwiedzić te wyjątkowe miasta o bogatym dziedzictwie kulturowym. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!  - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air. 


Loty będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wizz Air jest drugim przewoźnikiem, po który łączy oba porty lotnicze - loty do stolicy Litwy oferują także Polskie Linie Lotnicze LOT. Uruchomienie bezpośrednich lotów pomiędzy Warszawą i Wilnem rozważają też linie lotnicze airBaltic. Łotewski przewoźnik raz podjął już próbę uruchomienia bezpośredniego połączenia z Wilna do Warszawy - miało ono ruszyć we wrześniu 2015 r. Jednak półtora miesiąca przed inauguracją linia odwołała rejsy.

fot. Wizz Air
gość_43645 - Profil
gość_43645
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie