Smerfy lub Art Nouveau od marca na samolocie Brussels

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
15 września 2017 14:00
Na piątym tematycznym samolocie Brussels Airlines pojawi się malowanie Smerfów lub w stylu art nouveau. Projekt kolejnej "belgijskiej ikony" wybiorą w głosowaniu sami Belgowie.
Reklama
W piątej edycji “belgijskich ikon” władze przewoźnika postanowiły zapytać pasażerów, które z belgijskich pomysłów lub postaci chcieliby zobaczyć na airbusie A320. Spośród ponad 1,4 tys. nadesłanych pomysłów, jury konkursowe wybrało dwie finałowe propozycje, które zmierzą się ze sobą w finale. Jedna z nich przedstawia styl architektoniczny Art Nouveau, druga znane z popularnej kreskówki Smerfy.

O tym, która z propozycji zamieni się w malowanie na samolocie zadecyduje internetowe głosowanie. Głosy można oddawać do północy 24 września na specjalnej stronie internetowej.


Samolot z nowym malowaniem zostanie zaprezentowany wiosną przyszłego roku, dołączając do czterech innych maszyn Brussels Airlines, które otrzymały specjalne malowanie. Malowania te odnoszą się do: barw reprezentacji kraju w piłkę nożną, malarza Rene Magritte, festiwalu Tomorrowland i kreskówek Tintin.

fot. Brussels Airlines

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama