×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Smerfy lub Art Nouveau od marca na samolocie Brussels


Na piątym tematycznym samolocie Brussels Airlines pojawi się malowanie Smerfów lub w stylu art nouveau. Projekt kolejnej "belgijskiej ikony" wybiorą w głosowaniu sami Belgowie.


W piątej edycji “belgijskich ikon” władze przewoźnika postanowiły zapytać pasażerów, które z belgijskich pomysłów lub postaci chcieliby zobaczyć na airbusie A320. Spośród ponad 1,4 tys. nadesłanych pomysłów, jury konkursowe wybrało dwie finałowe propozycje, które zmierzą się ze sobą w finale. Jedna z nich przedstawia styl architektoniczny Art Nouveau, druga znane z popularnej kreskówki Smerfy. 

O tym, która z propozycji zamieni się w malowanie na samolocie zadecyduje internetowe głosowanie. Głosy można oddawać do północy 24 września na specjalnej stronie internetowej. 


Samolot z nowym malowaniem zostanie zaprezentowany wiosną przyszłego roku, dołączając do czterech innych maszyn Brussels Airlines, które otrzymały specjalne malowanie. Malowania te odnoszą się do: barw reprezentacji kraju w piłkę nożną, malarza Rene Magritte, festiwalu Tomorrowland i kreskówek Tintin.

fot. Brussels Airlinesgość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie