Ryanair przedłuża umowę z CarTrawler

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
14 września 2017 10:50
Linie lotnicze Ryanair przedłużyły o dwa lata obowiązującą umowę z firmą CarTrawler obsługującą platformę Ryanair Car Hire.
Reklama

Obecnie w platformie Ryanair Car Hire, pasażerowie przewoźnika mogą skorzystać z oferty 1,5 tys. agencji wynajmu samochodów w 30 tys. miejscach położonych w 174 krajach. Dzięki rozszerzonemu partnerstwu usługa zostanie powiększona o dodatkowe usługi transportu lądowego, w tym taksówki i transport szynowy.

- Cieszymy się z rozszerzenia partnerstwa z firmą CarTrawler obejmującego wynajmem samochodów. Klienci z ponad 180 różnych krajów wypożyczali samochody używając platformy Ryanair Car Hire, za którą stoi CarTrawler, na stronie Ryanair.com, i najlepsza w branży technologia tej firmy oraz niezrównana baza najmu gwarantują najlepsze ceny dla naszych klientów - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.

- Przez ostatnie dwa lata zespół CarTrawler mocno koncentrował się na zapewnieniu jak najlepszego funkcjonowania Ryanair Car Hire i jesteśmy zachwyceni, że ta ciężka praca przyniosła efekty. Innowacje takie jak całkowita przebudowa naszej platformy mobilnej i pełna integracja technologii CarTrawler w aplikacji Ryanair, umożliwiły klientom Ryanaira bezproblemowe użytkowanie na wszystkich urządzeniach - powiedział Mike McGrearty, dyrektor wykonawczy CarTrawler.

Od 2015 r. z platformy Ryanair skorzystali klienci z ponad 180 krajów. Miastem, gdzie wynajmowanych jest najwięcej samochodów jest Dublin. Odwiedziny strony poprzez urządzenia mobilne wzrosły o 200 proc., informuje Ryanair.

fot. Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama