×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair przedłuża umowę z CarTrawler


Linie lotnicze Ryanair przedłużyły o dwa lata obowiązującą umowę z firmą CarTrawler obsługującą platformę Ryanair Car Hire.


Obecnie w platformie Ryanair Car Hire, pasażerowie przewoźnika mogą skorzystać z oferty 1,5 tys. agencji wynajmu samochodów w 30 tys. miejscach położonych w 174 krajach. Dzięki rozszerzonemu partnerstwu usługa zostanie powiększona o dodatkowe usługi transportu lądowego, w tym taksówki i transport szynowy. 

- Cieszymy się z rozszerzenia partnerstwa z firmą CarTrawler obejmującego wynajmem samochodów. Klienci z ponad 180 różnych krajów wypożyczali samochody używając platformy Ryanair Car Hire, za którą stoi CarTrawler, na stronie Ryanair.com, i najlepsza w branży technologia tej firmy oraz niezrównana baza najmu gwarantują najlepsze ceny dla naszych klientów - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.

- Przez ostatnie dwa lata zespół CarTrawler mocno koncentrował się na zapewnieniu jak najlepszego funkcjonowania Ryanair Car Hire i jesteśmy zachwyceni, że ta ciężka praca przyniosła efekty. Innowacje takie jak całkowita przebudowa naszej platformy mobilnej i pełna integracja technologii CarTrawler w aplikacji Ryanair, umożliwiły klientom Ryanaira bezproblemowe użytkowanie na wszystkich urządzeniach - powiedział Mike McGrearty, dyrektor wykonawczy CarTrawler.

Od 2015 r. z platformy Ryanair skorzystali klienci z ponad 180 krajów. Miastem, gdzie wynajmowanych jest najwięcej samochodów jest Dublin. Odwiedziny strony poprzez urządzenia mobilne wzrosły o 200 proc., informuje Ryanair. 

fot. Ryanairgość_c185c - Profil
gość_c185c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie