×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Latem 2018 r. Kraków większy niż Modlin


Ryanair zapowiedział, że utrzyma na sezon letni 2018 r. 15 połączeń z Krakowa, których obsługa rozpocznie się zimą br. Dzięki temu baza w Krakowie będzie większa pod względem ruchu niż ta w Modlinie.


Ryanair zapowiedział, że latem 2018 r. utrzyma w rozkładzie trasy, których obsługa zacznie się zimą br. To loty do: Frankfurtu (codziennie), Barcelony, Berlina-Schonefeld, Goteborga, Malmo, Norymbergi (po trzy tygodniowo) oraz Aten, Glasgow, Lizbony, Marrakeszu, Marsylii, Neapolu, Pragi, Sewilli i Tel Awiwu (po dwa tygodniowo).

W przyszłym tygodniu przewoźnik zapowie też nową trasę wakacyjną z Balic. 

Zaplanowano także wzrost częstotliwości lotów krajowych do Gdańska z dwóch do trzech tygodniowo.

Łącznie linia będzie oferować latem 2018 r. 56 tras z Krakowa i 192 loty tygodniowo. To pozwoli na przewiezienie w całym 2018 r. z i do tego miasta 3,5 mln pasażerów. 

Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Krakowa (56 tras). Wprowadziliśmy aż 15 nowości na sezon letni, w tym m. in. Ateny, Barcelonę,  Berlin, Frankfurt i Norymbergę. Kraków stanie się największą bazą Ryanaira w Polsce, obsłużymy tu 3,5 miliona pasażerów - powiedział podczas konferencji prasowej Juliusz Komorek, członek zarządu Ryanaira ds. prawnych i regulacyjnych.gość_c185c - Profil
gość_c185c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie