×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air New Zealand chce latać do Nowego Jorku


Air New Zealand chce latać na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Przewoźnik będzie potrzebował do tego nowych samolotów, które mają zostać zamówione w przyszłym roku.


Christopher Luxon, prezes Air New Zealand potwierdził, że linia rozważa zamówienie airbusów A350-1000 i A350-900ULR lub boeingów 787-10 i 777X. Po dostarczeniu maszyny realizowałyby ultra długie loty dalekodystansowe. 

Przewoźnik jest przede wszystkim zainteresowany lotami do Nowego Jorku (ok. 14,2 tys. km) oraz Chicago (13,1 tys. km), jednak nie wykluczone jest także uruchomienie lotów do Brazylii. Obecnie nowozelandzkie linie lotnicze w Stanach Zjednoczonych latają do Houston, Los Angeles i San Francisco. 

Air New Zealand to największy przewoźnik w Nowej Zelandii i członek sojuszu Star Alliance. Przetestowaliśmy tę linię na łamach naszego Oblatywacza. Zobacz także recenzję poczekalni biznesowej tego przewoźnika w Auckland. 

fot. Air New Zealandgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie