WOW air poleci do Dallas

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
08 września 2017 15:00
Niskokosztowy przewoźnik z Islandii od maja przyszłego roku zainauguruje połączenia do Dallas Fort Worth International Airport.
Reklama

- Uważamy, że Dallas jest świetnym kierunkiem - powiedział Skuli Morgensen, prezes i założyciel WOW air.

Przewoźnik będzie obsługiwał połączenie trzy razy w tygodniu airbusami A330, zabierającymi na pokład 340 pasażerów w układzie pojedynczej klasy podróży.

Z Reykjaviku rejs WW191 wystartuje w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 21:30 i po 8 godzinach i 15 min. podróży wyląduje w Dallas Fort Worth o godzinie 00:45.

W rejs powrotny WW192 samolot wystartuje we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 16:10 i po 7 godzinach i 35 min, lotu wyląduje w Reykjaviku o godzinie 4:45 rano.

Godziny lotów zostały ułożone tak, aby zagwarantować dogodny czas przesiadek w Islandii dla pasażerów podróżujących pomiędzy Ameryką i Europą, stąd też airbus A330 będzie w spędzał na lotnisku w Dallas prawie 16 godzin.

- W pełni spodziewam się, że Dallas będzie sukcesem, i kiedy uznany, że jest, wtedy zwiększymy oferowanie i godziny lotów - dodał Morgensen.

WOW air będzie pierwszą zagraniczną niskokosztową linią lotniczą, która zacznie latać do Dallas Fort Worth International Airport. Z portu lotniczego korzystają amerykańscy ultra niskokosztowi przewoźnicy Spirit Airlines oraz Frontier Airlines.


fot. Airbus, WOW air
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama