×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW air poleci do Dallas


Niskokosztowy przewoźnik z Islandii od maja przyszłego roku zainauguruje połączenia do Dallas Fort Worth International Airport.


- Uważamy, że Dallas jest świetnym kierunkiem - powiedział Skuli Morgensen, prezes i założyciel WOW air.

Przewoźnik będzie obsługiwał połączenie trzy razy w tygodniu airbusami A330, zabierającymi na pokład 340 pasażerów w układzie pojedynczej klasy podróży. 

Z Reykjaviku rejs WW191 wystartuje w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 21:30 i po 8 godzinach i 15 min. podróży wyląduje w Dallas Fort Worth o godzinie 00:45.

W rejs powrotny WW192 samolot wystartuje we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 16:10 i po 7 godzinach i 35 min, lotu wyląduje w Reykjaviku o godzinie 4:45 rano. 

Godziny lotów zostały ułożone tak, aby zagwarantować dogodny czas przesiadek w Islandii dla pasażerów podróżujących pomiędzy Ameryką i Europą, stąd też airbus A330 będzie w spędzał na lotnisku w Dallas prawie 16 godzin. 

- W pełni spodziewam się, że Dallas będzie sukcesem, i kiedy uznany, że jest, wtedy zwiększymy oferowanie i godziny lotów - dodał Morgensen.

WOW air będzie pierwszą zagraniczną niskokosztową linią lotniczą, która zacznie latać do Dallas Fort Worth International Airport. Z portu lotniczego korzystają amerykańscy ultra niskokosztowi przewoźnicy Spirit Airlines oraz Frontier Airlines. 


fot. Airbus, WOW airgość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie