×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian przedstawia klasę ekonomiczną premium


Wygodniejsze fotele, wyższy limit bagażu rejestrowanego, lepsze posiłki oraz zestaw przyborów podróżnych - to udogodnienia, na które mogą liczyć pasażerowie Austrian Airlines, którzy zdecydują się na podróż w klasie ekonomicznej premium przewoźnika.


Decyzję o wprowadzeniu klasy ekonomicznej premium przewoźnik ogłosił we wrześniu ubiegłego roku, teraz poznaliśmy szczegóły tego prouktu. Zgodnie z planem w boeingach 767 austriackiego przewoźnika pojawi się 18 foteli klasy ekonomicznej premium, a w boeingach 777 24 nowe fotele. Zmiana będzie wprowadzona kosztem usunięcia części foteli klasy ekonomicznej, co zmniejszy oferowanie w tej klasie.

Obecnie, jak poinformowały linie lotnicze Austrian Airlines, nowa klasa podróży instalowana jest w pierwszym boeingu 767 należącym do przewoźnika. Podobny proces czeka wszystkie 11 maszyn latających we flocie dalekodystansowej Austrian Airlines. W nową klasę będzie też wyposażony dwunasty samolot, który dołączy do floty przewoźnika wiosną przyszłego roku. 

Bilety na przeloty w nowej klasie przewoźnika można rezerwować od środy (06.9). Pierwsi pasażerowie polecą w klasie ekonomicznej premium przewoźnika 6 marca 2018 r.

- Nowa klasa ekonomiczna premium jest krokiem milowym w naszej strategii mającej na celu połączenie kwestii indywidualizacji i jakości. Klienci mogą indywidualnie wybierać klasę podróży w zależności od własnych potrzeb, niezależnie od tego czy chcą podróżować oszczędnie w klasie ekonomicznej, pozwolić sobie na nieco lepszy serwis i komfort w klasie ekonomicznej premium, czy podróżować luksusowo w klasie biznes - powiedział Andreas Otto, dyrektor ds. komunikacji Austrian Airlines. 

Centralnym udogodnienim nowej klasy są fotele producenta ZIM, zaprojektowane specjalnie dla Grupy Lufthansa, wyposażone w oparcie na nogi, centralny podłokietnik z rozkładanym stolikiem pomiędzy fotelami oraz osobisty, szeroki podłokietnik z drugiej strony fotela. Każdy pasażer klasy ekonomicznej premium może liczyć na własne gniazdko dostępu do sieci elektrycznej, port USB oraz 12-calowy ekran systemu indywidualnej rozrywki pokładowej. 

Jak informuje przewoźnik, odstęp pomiędzy fotelami, który wynosi do 96 cm (38 cali), zapewni sporo miejsca na nogi. 


Osoby podróżujące w klasie ekonomicznej premium będą mogli nadać dwie sztuki bagażu, każda z nich o wadze do 23 kg. Na pokładzie pasażerowie, którzy wybiorą mową klasę podróży oferowaną przez Austrian, będą mogli wybrać posiłek z karty menu, a zamówione danie zostanie podane na zastawie z porcelany oraz otrzymają zestaw przyborów podróżnych amenity kit

fot. Piotr Bożyk, Austrian Airlinesgość_70211 - Profil
gość_70211
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie