×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Cztery trasy z Wrocławia, w tym Gruzja!


Wizz Air ogłosił dziś (7.09) uruchomienie czterech nowych tras z Wrocławia. W bazie przewoźnika na tym lotnisku będzie stacjonował drugi samolot.


Polecimy do Gruzji, Portugalii, Szwecji i Szwajcarii. Węgierski przewoźnik uruchomi od sezonu letniego 2018 roku nowe połączenia do Goteborga, Porto, Kutaisi i Bazylei. To cztery zupełnie nowe kierunki w siatce połączeń z Wrocławia i równocześnie pierwsze bezpośrednie loty z tego lotniska do Gruzji. Przewoźnik zwiększy również częstotliwość lotów z Wrocławia do Londynu Luton do 10  tygodniowo, do Reykjaviku do trzech lotów tygodniowo, do Lwowa - do czterech tygodniowo, a do Eindhoven - do siedmiu. 


Połączenie do Goteborga uruchomione zostanie 30 marca, a do Bazylei, Porto i Kutaisi 31 marca. Loty do Goteborga odbywać się będą 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki, do Porto i Kutaisi we wtorki i soboty, a do Bazylei 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty.
Przewoźnik zbazuje na wrocławskim lotnisku drugi samolot. Miesiąc temu Wizz Air zapowiedział otwarcie w listopadzie br. nowej trasy z Wrocławia do leżącego w Maroku, Agadiru.

W 2018 r. w ofercie sprzedaży Wizz Aira z Wrocławia będzie 800 tys. miejsc, co będzie stanowić wzrost o 60 proc w porównaniu do tego roku.gość_70211 - Profil
gość_70211
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie