Najbardziej twarzowy bagaż

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
06 września 2017 13:30
1 komentarz
Brytyjska firma Firebox zapewnia, że znalazła sposób na to, by zapobiec pomyłkom przy odbiorze bagażu na lotnisku. Będzie można na nim umieścić... własną twarz.
Reklama

- Czy jesteś zmęczona/y przywiązywaniem kolorowych wstążek i wydałaś mnóstwo pieniędzy na maszynę do ofoliowania bagażu po to, by odkryć, że wszyscy zrobili to samo? Zapobiegnij dramatom przy odbiorze bagażu i upewnij się, że twoja walizka wyróżnia się z tłumu, przez włożenie jej do “Head Case”. Ostatecznie, nic nie mówi światu “to moja walizka!” równie głośno, co gigantyczna wersja twojej własnej twarzy, uśmiechająca się do ciebie gdy przesuwa się na taśmie bagażowej w strefie przylotów - zachęca firma Firebox na stronie internetowej.


Pomysł na Head Case narodził się, gdy walizka założyciela firmy, Kristiana Bromle’a została przypadkowo zabrana przez innego pasażera na wakacjach, informuje Lonely Planet. Kiedy po tym zdarzeniu Bromle zastanawiał się z kolegami jak w przyszłości uniknąć podobnej pomyłki, grupa wpadła na pomysł, że najlepszym sposobem byłoby umieszczenie na walizce zdjęcia własnej twarzy.

Firebox oferuje dwustronny nadruk na walizki w trzech wielkościach, w cenie od 19.99 do 29.99 funtów, który można zamawiać na stronie internetowej firmy. Aby zrealizować zamówienie należy przesłać swoje zdjęcie, lub też zdjęcie osoby, którą chcielibyśmy obdarować nadrukiem. Ostateczny efekt zależy od jakości przesłanego zdjęcia, dlatego najlepiej używać do tego celu fotografii o wysokiej rozdzielczości, tłumaczy producent.

Jak przekonuje Firebox, nadruk “Head Case” wykonany jest z wysokiej jakości materiału, dlatego powinien przez długi czas zachowywać swoje właściwości, a dzięki walizce ozdobionej takim nadrukiem, staniemy się obiektem zazdrości wszystkich pasażerów w hali przylotów.


fot. Firebox

Ostatnie komentarze

gość_d6cef 2017-09-07 15:44   
gość_d6cef - Profil gość_d6cef
"...gigantyczna wersja twojej własnej twarzy, uśmiechająca się do ciebie..." jeżeli to jest uśmiech tzn chyba nigdy się nie uśmiechnąłem ;)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama