×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Najbardziej twarzowy bagaż


Brytyjska firma Firebox zapewnia, że znalazła sposób na to, by zapobiec pomyłkom przy odbiorze bagażu na lotnisku. Będzie można na nim umieścić... własną twarz.


- Czy jesteś zmęczona/y przywiązywaniem kolorowych wstążek i wydałaś mnóstwo pieniędzy na maszynę do ofoliowania bagażu po to, by odkryć, że wszyscy zrobili to samo? Zapobiegnij dramatom przy odbiorze bagażu i upewnij się, że twoja walizka wyróżnia się z tłumu, przez włożenie jej do “Head Case”. Ostatecznie, nic nie mówi światu “to moja walizka!” równie głośno, co gigantyczna wersja twojej własnej twarzy, uśmiechająca się do ciebie gdy przesuwa się na taśmie bagażowej w strefie przylotów - zachęca firma Firebox na stronie internetowej. 


Pomysł na Head Case narodził się, gdy walizka założyciela firmy, Kristiana Bromle’a została przypadkowo zabrana przez innego pasażera na wakacjach, informuje Lonely Planet. Kiedy po tym zdarzeniu Bromle zastanawiał się z kolegami jak w przyszłości uniknąć podobnej pomyłki, grupa wpadła na pomysł, że najlepszym sposobem byłoby umieszczenie na walizce zdjęcia własnej twarzy. 

Firebox oferuje dwustronny nadruk na walizki w trzech wielkościach, w cenie od 19.99 do 29.99 funtów, który można zamawiać na stronie internetowej firmy. Aby zrealizować zamówienie należy przesłać swoje zdjęcie, lub też zdjęcie osoby, którą chcielibyśmy obdarować nadrukiem. Ostateczny efekt zależy od jakości przesłanego zdjęcia, dlatego najlepiej używać do tego celu fotografii o wysokiej rozdzielczości, tłumaczy producent.

Jak przekonuje Firebox, nadruk “Head Case” wykonany jest z wysokiej jakości materiału, dlatego powinien przez długi czas zachowywać swoje właściwości, a dzięki walizce ozdobionej takim nadrukiem, staniemy się obiektem zazdrości wszystkich pasażerów w hali przylotów. 


fot. Fireboxgość_b0ba2 - Profil
gość_b0ba2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie