×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Parking Premium dostępny na Lotnisku Chopina


Większe miejsca, ochrona i dodatkowo szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa w cenie - to przywileje klientów parkingu Premium na warszawskim Lotnisku Chopina.


Parking Premium oferuje szerokie miejsca, które umożliwiają wygodne zaparkowanie nawet dużych samochodów i swobodny dostęp np. do wyjęcia dziecięcych fotelików lub nosidełek).

Wjazd na parking znajduje się na poziomie przylotów i jest pierwszym po dojeździe przed terminal, bezpośrednio pod hotelem Renaissance. Wszystkie miejsca postojowe są pod dachem, a cały parking jest objęty monitoringiem i strzeżony przez wyznaczoną obsługę.

- Parking Premium zapewnia naszym klientom wyższy standard obsługi względem innych parkingów lotniskowych oraz wokółlotniskowych. Wygodne parkowanie, zwiększone bezpieczeństwo pojazdu oraz dostęp do szybkiej ścieżki Fast Track to elementy, które przemawiają za tym, aby pasażer powierzył nam swój samochód i szybko, bez stresu udał się w podróż - mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura marketingu i PR Lotniska Chopina.

Bilet parkingowy umożliwia skorzystanie z szybkiego przejścia do kontroli bezpieczeństwa (Fast Track) jedną osobę wraz z dzieckiem do 13 lat. 

Parking Premium jest przeznaczony zarówno do krótkotrwałego zostawienia samochodu jak również do parkowania długoterminowego. Ceny rozpoczynają się od 20 zł za pół godziny i 30 zł za godzinę. Za dzień parkowania opłata wynosi 130 zł, za okres 6-10 dni jest to stała opłata 530 zł, a w przypadku pozostawienia na dwa tygodnie (11-15 dób) 610 zł.

O innych parkingach dostępnych na Lotnisku Chopina oraz pozostałych lotniskach w Polsce pisaliśmy w Raporcie Pasazer.com
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie