Parking Premium dostępny na Lotnisku Chopina

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 września 2017 07:40
2 komentarze
Większe miejsca, ochrona i dodatkowo szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa w cenie - to przywileje klientów parkingu Premium na warszawskim Lotnisku Chopina.
Reklama

Parking Premium oferuje szerokie miejsca, które umożliwiają wygodne zaparkowanie nawet dużych samochodów i swobodny dostęp np. do wyjęcia dziecięcych fotelików lub nosidełek).

Wjazd na parking znajduje się na poziomie przylotów i jest pierwszym po dojeździe przed terminal, bezpośrednio pod hotelem Renaissance. Wszystkie miejsca postojowe są pod dachem, a cały parking jest objęty monitoringiem i strzeżony przez wyznaczoną obsługę.

- Parking Premium zapewnia naszym klientom wyższy standard obsługi względem innych parkingów lotniskowych oraz wokółlotniskowych. Wygodne parkowanie, zwiększone bezpieczeństwo pojazdu oraz dostęp do szybkiej ścieżki Fast Track to elementy, które przemawiają za tym, aby pasażer powierzył nam swój samochód i szybko, bez stresu udał się w podróż - mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor biura marketingu i PR Lotniska Chopina.

Bilet parkingowy umożliwia skorzystanie z szybkiego przejścia do kontroli bezpieczeństwa (Fast Track) jedną osobę wraz z dzieckiem do 13 lat.

Parking Premium jest przeznaczony zarówno do krótkotrwałego zostawienia samochodu jak również do parkowania długoterminowego. Ceny rozpoczynają się od 20 zł za pół godziny i 30 zł za godzinę. Za dzień parkowania opłata wynosi 130 zł, za okres 6-10 dni jest to stała opłata 530 zł, a w przypadku pozostawienia na dwa tygodnie (11-15 dób) 610 zł.

O innych parkingach dostępnych na Lotnisku Chopina oraz pozostałych lotniskach w Polsce pisaliśmy w Raporcie Pasazer.com.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_e94b7 2018-02-27 09:40   
gość_e94b7 - Profil gość_e94b7
Najlepsze parkingi są nieopodal Warszawy, przy Modlinie, zdecydowanie tańsze niż te warszawskie i prezentują się bardziej schludnie i elegancko. Najbardziej przypadł mi do gustu zobacz link na którym najczęściej się ostatnimi czasy zatrzymuję i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
gość_4f4d9 2017-09-05 13:16   
gość_4f4d9 - Profil gość_4f4d9
Dobrze by było gdyby podawane przez lotnisko informacje były kompletne. "Dostęp do szybkiej ścieżki Fast Track" mam również jak skorzystam z darmowego kiss and fly. Wystarczy, że wysiądę przy kasach LOTu, przejdę 30 metrów i jestem przy boznesowej kontroli bezpieczeństwa. Wątpie natomiast, żeby w cenie 20 PLN zawarta była usługa przejścia przez wspomnianą szybką kontrolę. Treść artykułu jednak na pierwszy rzut oka coś takiego właśnie sugeruje...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama