Wielka wyprzedaż w AF-KLM

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
31 sierpnia 2017 15:54
3 komentarze
Wraz z końcem wakacji tradycyjnie ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji cenowych w tym roku. Taniej polecimy do ponad 180 miast na 5 kontynentach.
Reklama

Wśród ofert znajdziemy zarówno popularne turystyczne miejsca, jak i kierunki poza utartym szlakiem. Teraz dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze wojaże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Promocja potrwa do 21 września b.r., ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie na okazje, tym większa szansa na najniższą cenę i duży wybór terminów. Ceny promocyjne dotyczą lotów od teraz, aż do czerwca przyszłego roku. Tak więc – dzieci do szkoły, a my do komputerów – już teraz planować Święta i Nowy Rok, ferie, Wielkanoc, majówki i inne wypady!


Podróż w znane i nieznane

Aktualna akcja promocyjna jest największa w tym roku pod względem liczby i różnorodności kierunków. Mamy do wyboru ponad 180 miast w Azji, obu Amerykach, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Wyspach Karaibskich i na Oceanie Indyjskim, a nawet odległe Hawaje i Polinezję. Korzystając z okazyjnych cen można zaplanować dalekie wyprawy na przysłowiowy koniec świata (np. Alaska – od 2920 PLN, Hawaje – od 2910 PLN), jak i bliskie wypady do pięknych europejskich miast (np. Edynburg i Lizbona od 595 PLN). W ofercie nie mogło zabraknąć popularnych tras do takich miast jak Nowy Jork (od 1830 PLN), Miami (od 2360 PLN), Szanghaj (od 1879 PLN), czy Hawana (od 2150 PLN), ale promocyjne ceny zyskały też kierunki, których lokalizacja na mapie może sprawić trudność nawet posiadaczom szóstki z geografii – Cotonou, Hangzhou, Ndżamena, St. Barthelemy, Paramaribo, a może Wagadugu?


Pod palmę

Miłośnicy pocztówko białych plaż i lazurowej wody znajdą wiele dobrych opcji dla siebie! Air France KLM w promocyjnych cenach zabiera nas teraz do swoich sztandarowych „wypoczynkowych” kierunów: na wyspy: Martynikę (od 1890 PLN), Gwadelupę (od 1860 PLN), Mauritius (od 2630 PLN), Bali (od 2600 PLN) i Dominikanę (od 2750 PLN). Ci co byli już w popularnej Tajlandii (Bangkok od 2009 PLN) lub Sri Lance (Colombo od 2590 PLN), mogą teraz eksplorować wyspy Indonezji (Dżakarta od 2580 PLN), Hawajów (Honolulu od 2910 PLN) lub Antyle Holenderskie (Curacao od 2830 PLN). Po wypoczynek w wersji „na bogato” możemy się wybrać na Malediwy (Male od 2620 PLN), Seszele (od 2660 PLN) czy Polinezję Francuską (Papeete od 6160 PLN).


Po wielkomiejski lans

Większość głównych metropolii świata można teraz odwiedzić z tańszym biletem w ręku. Nieważne czy podróżujemy w interesach, na zakupy, czy aby poczuć wielkomiejską, często wielokulturową atmosferę – są miasta, które po prostu trzeba zobaczyć. Spacer po Manhattanie śladami filmów Woody’ego Allena? (Nowy Jork od 1830 PLN) Wizyta w bollywoodzkiej wytwórni filmowej? (Bombaj od 1989 PLN), najlepszy kadr Golden Gate Bridge o zachodzie słońca? (San Francisco od 2440 PLN), może argentyński stek w oryginale? (Buenos Aires od 3240 PLN). Pomysłów i pretekstów do podróży są tysiące!


Po kulturę i zabytki

Dla tych, którzy marzą o inspiracji odmienną kulturą i miłośników śladów przeszłości, które można podziwiać do dziś, linie przygotowały liczne propozycje blisko i daleko. W Europie można na własne oczy zobaczyć słynne dawne porty i miejsca skąd wyruszały morskie wyprawy, aby odkrywać „nowy świat” (Lizbona od 595 PLN, Genua od 723 PLN). Natomiast nieco dalej, w obu Amerykach czekają pozostałości wielkich cywilizacji – Majów, Azteków, Tolteków oraz liczne zabytki i architektura kolonialna. Do Peru (Lima od 3700 PLN), Meksyku (Cancun od 3480 PLN, Miasto Meksyk od 2840 PLN), Kolumbii (Cartagena od 3500 PLN, Bogota od 2600 PLN) i wielu innych warto zaplanować podróż właśnie teraz.


Po dziką przyrodę i cuda natury

Kto nie tęskni czasem do miejsc z dala od wszelkiej cywilizacji, gdzie można podziwiać naturę w czystej postaci – majestatyczne góry, bezkresny horyzont, niebo pełne gwiazd, cuda natury i dzikie zwierzęta na wolności? Proszę bardzo! Oto propozycje lotów „na kieszeń” wielu z nas, aby spełnić te marzenia: dzika Alaska (Anchorage teraz od 2920 PLN), safari i pustynia Namib w Namibii (Windhoek od 2800 PLN), wspinaczka na wulkany Kostaryki i Reunion (San Jose od 3130 PLN, Reunion od 2780 PLN), trekking najpiękniejszymi trasami Torres del Paine w Chile (Santiago de Chile od 3670 PLN), Arches, Canyonlands, Kanion Bryce czy Zion – czyli wszystkie najpiękniejsze parki narodowe USA w jednym stanie Utah (Salt Lake City od 2550 PLN), słynne baobaby na Madagaskarze (Antananarywa od 3020 PLN), a może majestatyczne Wodospady Wiktorii na granicy Zimbabwe i Zambii (Victoria Falls od 2830 PLN)?

Wszędzie po drodze
Loty Air France i KLM odbywają się z przesiadką w Paryżu lub Amsterdamie, o dogodnych porach, w ciągu dnia. Grupa Air France KLM oferuje aż 76 rejsów dolotowych tygodniowo z trzech miast w Polsce – z Warszawy, Krakowa i Gdańska*. Z każdego z tych miast loty do portów przesiadkowych odbywają się rano i po południu (lot ranny z Gdańska zostanie uruchomiony 29 października b.r.). Pozwala to podróżnym tak skonstruować połączenie, aby czas przesiadki w Paryżu lub Amsterdamie odpowiadał ich planom i potrzebom. Jeśli zależy nam na szybkim dotarciu do miejsca przeznaczenia, można tak skonstruować połączenie, aby zminimalizować czas oczekiwania na kolejny lot. Można również celowo zaplanować dłuższą przerwę w podróży, aby wykorzystać fakt, że lecimy przez atrakcyjne turystycznie europejskie stolice. Jest więc okazja, aby zwiedzić kawałek Amsterdamu, a w Paryżu pójść na spacer i kawę przy Champs Élysées.


W tekście podano przykładowe ceny promocyjne, które dotyczą lotów w obie i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronach Air France KLM wynoszą 0 PLN. Ceny mogą ulec zmianom. Szczegóły promocji wraz z terminami lotów są dostępne na stronach: www.klm.pl i www.airfrance.pl oraz z biurach podróży w całej Polsce.

*76 lotów tygodniowo od 29 października b.r., łącznie z drugim połączeniem KLM z Gdańska.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
cani 2017-08-31 19:48   
cani - Profil cani
@gość_67c7d - Może nie siódemkę. Masz przyjemność rozmowy z magistrem geografii akurat ;-)
gość_67c7d 2017-08-31 19:29   
gość_67c7d - Profil gość_67c7d
@cani: bo Ty akurat miałeś siódemkę ;-)
cani 2017-08-31 19:15   
cani - Profil cani
"ale promocyjne ceny zyskały też kierunki, których lokalizacja na mapie może sprawić trudność nawet posiadaczom szóstki z geografii – Cotonou, Hangzhou, Ndżamena, St. Barthelemy, Paramaribo, a może Wagadugu?" - mnie żadne z tych miejsc nie sprawia trudności w odnalezieniu na mapie. Masakryczne są niektóre te teksty :(
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama