×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates podwyższa opłaty za wybór miejsc


Emirates podwyższyło od 20 sierpnia br. opłaty za wybór miejsc dla pasażerów podróżujących w klasie ekonomicznej. Zmienią się także zasady dla członków programu lojalnościowego Emirates Skywards.


W klasie ekonomicznej będą oferowane cztery typy miejsc: standardowe, uprzywilejowane - z przodu samolotu, podwójne - w ostatnich rzędach w boeingach 777 czy w rzędach z przodu na górnym pokładzie w A380 oraz miejsca z większą przestrzenią na nogi. 

Ceny za typy miejsc wahają się w zależności od trasy, kierunku oraz sezonu, w którym odbywa się podróż. Miejsca standardowe kosztują od 15 do 35 dolarów, uprzywilejowane - od 25 do 80 dolarów, podwójne - od 35 do 110 dolarów natomiast te z większą przestrzenią na nogi od 55 do 135 dolarów. 

Członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards z poziomem Platinum (wraz z osobą towarzyszącą) mogą za darmo wybrać wszystkie miejsca poza tymi z większą przestrzenią na nogi. Pasażerowie z poziomem Gold wraz z osobą towarzyszącą nie mogą wybrać dodatkowo miejsc podwójnych, zaś pasażerowie z poziomem Silver oraz ich osoba towarzysząca mogą wybrać tylko miejsca standardowe. Osoby z najniższym poziomem Blue muszą płacić za wszystkie typy miejsc. 

Wybór miejsc w dalszym ciągu pozostanie darmowy w ramach odprawy online na 48 godzin przed lotem bądź bezpośrednio podczas tradycyjnej odprawy na lotnisku.  
gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie