×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleciał z Poznania i Lublina do Kijowa


Porty lotnicze w Poznaniu oraz Lublinie od piątku (25.8) zyskały nowe połączenia z Kijowem obsługiwane przez linie lotnicze Wizz Air. Tym samym niskokosztowy przewoźnik oferuje połączenia do stolicy Ukrainy ze wszystkich swoich baz operacyjnych w Polsce.


Loty do Kijowa z Poznania i z Lublina będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

- Z ogromną radością uruchamiamy dzisiaj kolejne dwie nowe trasy do Kijowa z Poznania i Lublina. Tym samym zapewniamy połączenia do stolicy Ukrainy ze wszystkich naszych baz w Polsce oferując minimum dwa loty tygodniowo. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na niskokosztowe połączenia między Polską i Ukrainą. Z niesłabnącym zaangażowaniem zamierzamy nadal działać na rzecz naszych polskich i ukraińskich klientów dbając o najwyższy poziom usług ma pokładach naszych samolotów typu Airbus A320 oraz A321! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air. 

Uruchomienie najnowszych połączeń oznacza, że Wizz Air oferuje aktualnie loty do Kijowa ze wszystkich swoich sześciu baz operacyjnych w Polsce. Jak przekonuje przewoźnik, przyczyni się to do umocnienia relacji biznesowych pomiędzy Polską i Ukrainą.

Wraz z ostatnio dodanymi połączeniami z Warszawy i Gdańska, do końca marca 2018 r. Wizz Air będzie dysponować 24 samolotami w Polsce, zatrudniając ponad 850 osób. Węgierski przewoźnik oferuje łącznie 156 tras z ośmiu lotnisk w kraju.

- Dzisiejsze wydarzenie podkreśla zaangażowanie Wizz Air na rzecz klientów w Polsce. W sprzedaży w 2017 r. jest 9 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 16 proc. w porównaniu do poprzedniego roku. Obecność Wizz Aira w Polsce nie tylko zapewnia dostęp do niskokosztowych podróży lotniczych pomiędzy Polską a pozostałymi krajami Europy, ale również korzystnie wpływa na rozwój lokalnego zatrudnienia w sektorze lotniczym i turystycznym wspierając jednocześnie ponad 5 tys. miejsc pracy w branżach pośrednio związanych z działalnością linii - czytamy w oświadczeniu przewoźnika. 


fot. Wizz Airgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie