×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rekordowe wyniki airBaltic


W lipcu tego roku linie lotnicze airBaltic przewiozły ponad 393 tys. pasażerów, co oznacza 21-proc. w porównaniu z lipcem ubiegłego roku. Jest to najlepszy wynik miesięczny w historii przewoźnika.
Lipiec jest już drugim miesiącem, w którym linie airBaltic osiągnęły historyczny rekord liczby przewiezionych pasażerów. Ogółem w pierwszych siedmiu miesiącach tego roku na pokładach samolotów łotewskiego przewoźnika gościło ponad 1,95 mln pasażerów. 

- To lato jak do tej pory było zarówno wyzwaniem, jak i urzeczywistnieniem naszych starań. Najwyższe w historii liczby pasażerów i dochody oznaczają także, że nasze loty są prawie w całości wypełnione. To mobilizuje nasz zespół by dalej operować nasze loty z najlepszym na świecie współczynnikiem punktualności i oferować poziom obsługi oczekiwany przez pasażerów - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.

W lipcu tego roku przewoźnik obsłużył 4,8 tys. lotów, o 16 proc. więcej niż przed rokiem. Przez pierwsze siedem miesięcy tego roku, liczba lotów airBaltic przekroczyła 28,2 tys. 

W lipcu tego roku samoloty airBaltic latały ze średnim współczynnikiem wypełnienia 87,7 proc. Średnie wypełnienie samolotów (LF) w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy tego roku to 76,2 proc, co stanowi najlepszy wynik w historii przewoźnika. 

Lipcowy współczynnik punktualności lotów airBaltic wynosił 83,5 proc., współczynni punktualności dla wszystkich tegorocznych lotów przewoźnika to 87,8 proc. 


fot. airBalticgość_b0ba2 - Profil
gość_b0ba2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie