×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic poleci do Gdańska


Jak wynika z systemu rezerwacyjnego łotewskiej linii airBaltic, od 27 marca 2018 r. przewoźnik zaoferuje bezpośrednie loty z Gdańska do Rygi. Będą wykonywane trzy razy w tygodniu.


Łotewska linia poleci z Gdańska do swojej głównej bazy w stolicy Łotwy we wtorki, czwartki i soboty. 

W dni robocze zaplanowano loty poranne. Samolot bombardier Q400 wystartuje z Rygi o 8:00 i wyląduje w Gdańsku o 8:20 czasu lokalnego po 1 godz. 20 min lotu. W drogę powrotną przewoźnik poleci o 8:45, lądowanie na Łotwie zaplanowano na godzinę 11:00 czasu lokalnego. 

Ryga - Gdańsk 

W soboty lot będzie obsługiwany wieczorem: wylot z Rygi zaplanowano na 18:35, a z Gdańska - na 19:20. 

Bilety można obecnie kupić już za 70 euro w dwie strony (bez bagażu rejestrowanego). 

Łotewska linia latała już między Rygą a Gdańskiem od 2011 r. Połączenie wystartowało wiosną i już w październiku zostało zawieszone. Linia zapowiadała uruchomienie w 2015 r. lotów na trasie Ryga-Gdańsk-Amsterdam, ale ostatecznie wycofała się z tych planów przed ich realizacją.

Prezes airBaltic, Martin Gauss, był ostatnio Gościem Pasazer.com. Linia airBaltic jest obecnie w trakcie prywatyzacji, która ma się zakończyć jeszcze w tym roku.gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie