Rozszerzone umowy partnerskie PolskiegoBusa

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
10 sierpnia 2017 08:40
2 komentarze
W sierpniu br. do platformy PolskiBus.com dołączył 23. partner - PKS Poznań. Oprócz tego, w ramach istniejących porozumień dodano kolejne trasy.
Reklama

Umowa z PKS Poznań obowiązuje od wczoraj (09.08). Dzięki niej przez stronę PolskiBus.com podróżni mogą zakupić bilety na trzy trasy z Poznania do: Jeleniej Góry, Pobierowa i Ustronia Morskiego. Dzięki temu na platformie prywatnego przewoźnika przybyło 5 nowych punktów: Śrem, Gostyń, Rawicz, Złotoryja i Chłopy.

Wcześniej, bo od 4 sierpnia br., rozszerzeniu uległo porozumienie z Arrivą i Mobilis Group. Dzięki temu w serwisie PolskiBus.com można zarezerwować przejazdy na dwóch nowych liniach:
  • A11 z Łodzi do Kołobrzegu, przez: Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Tucholę, Chojnice, Człuchów, Koszalin i Ustronie Morskie
  • A12/M2 z Warszawy do Międzyzdrojów, przez: Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Połczyn-Zdrój i Kołobrzeg.

Rozszerzono także współpracę z FlixBus. Na stronie PolskiBus.com można nabywać bilety na siódmą linię oferowaną przez tego niemieckiego przewoźnika. Swój początek ma ona w Wiedniu, by przez Brno, Ołomuniec i Ostrawę zakończyć kurs we Wrocławiu.

fot. PolskiBus
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_5a6ca 2017-08-23 20:39   
gość_5a6ca - Profil gość_5a6ca
W Rumunii działa firma MementoBus-bliźniacza do Polskiego Busa.Szkoda że brak połączeń do Rumunii choćby na zasadzie współpracy podobnie jak z innymi zagranicznymi przewoźnikami.
gość_955ca 2017-08-13 01:39   
gość_955ca - Profil gość_955ca
Coraz ciekawiej robi się na polskim rynku krajowych przewozów autobusowych: SuperPKS, PolskiBus, Flixbus, PKSy które zaczęły stosować model pod niektórymi względami podobny do linii lotniczych LCC... Dla nas to oznacza oczywiście niskie ceny i dużą częstotliwość połączeń.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama