×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażerowie wdarli się na płytę lotniska w Gdańsku


Dwie kobiety i jeden mężczyzna wdarli się na płytę gdańskiego lotniska. Pasażerowie nie znali się wcześniej, ale wszyscy spóźnili się na ten sam samolot, który szykował się do startu do Warszawy.


Do zdarzenie doszło w poniedziałek (07.08) tuż przed godz. 6 rano. Z nagrania monitoringu portu wynika, że mężczyzna siłą otworzył drzwi i tak feralna trójka wydostała się z terminalu. Interweniowała Straż Graniczna.

- Na miejsce udali się funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych, którzy szybko zawrócili osoby z płyty - powiedział serwisowi trojmiasto.pl Tadeusz Gruchala, rzecznik prasowy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.

Spóźnialscy zostali ukarani mandatami. Mężczyzna - otrzymał 500 zł kary (za naruszenie bezpieczeństwa i uszkodzenie mienia), panie - po 200 zł. 

W tym roku był to już 23. incydent na lotnisku im. Lecha Wałęsy, w którym musieli interweniować pogranicznicy. gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie