×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Z Kijowa do Ejlatu


Linie lotnicze Ukraine International Airlines ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Ukrainy nad Morze Czerwone.


Pierwszy rejs z Kijowa do Ejlatu został zaplanowany na 30 października 2017 roku. Loty na lotnisko Ovda w Izraelu będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki.

Samolot będzie startował z Kijowa o godzinie 10:25, w Izraelu wyląduje o godzinie 13:55 lokalnego czasu. Rejs powrotny z Ovdy został zaplanowany na godzinę 14:45, na lotnisku w Kijowie spodziewany jest o godzinie 18:25. 

Linie lotnicze Ukraine International Airlines będą obsługiwały połączenie z Kijowa do Ejlatu samolotami Boeing 737-800, które zabierają na pokład 12 pasażerów w klasie biznes oraz 174 pasażerów w klasie ekonomicznej.

Ejlat jest drugim po Tel Awiwie miastem w Izraelu do którego będzie latał ukraiński przewoźnik, a nowe połączenie jest uzupełnieniem szerokiej siatki połączeń z Ukrainy do Izraela. Aktualnie Ukraine International Airlines oferuje loty do Tel Awiwu z Kijowa (3 razy dzienie), Odessy (raz dziennie), Dnipro (5 razy tygodniowo), Lwowa (2 razy tygodniowo), Charkowa (4 razy tygodniowo), Winnicy (2 razy tygodniowo) oraz Zaporoża (2 razy tygodniowo).
gość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie