×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Felieton: Europosłem być...To będzie rekordowo krótki felieton. Prawie jak fraszka. Bo i „problem” jest śmieszny i rozpisywać się nie ma nad czym. Zauważyć i skomentować jednak należy. Tak myślę.

Eurowybory za nami. W sumie kampania prawie niezauważalna, chwilowy szum powyborczy i po bólu. Trochę rozpaczy z przegranych, radości i euforii u wygranych. Choć w kilku przypadkach, po kilkunastu godzinach złość u przegranych zamieniła się w euforię, radość u wygranych w rozpacz. Cóż, jak się dzieli skórę na niedźwiedziu...

Wczoraj (09.06) w Łazienkach Królewskich odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze nowym europosłom. W nowej kadencji Europarlamentu Polskę reprezentować będzie 50 osób. Przemawiał do nich prezydent Lech Kaczyński.

– Przed Wami pięć bardzo męczących lat, bo to się bez przerwy lata samolotem w jedną i w drugą stronę – stwierdził prezydent. I na dodatek "za free".

Praca jak marzenie.
gość_aaaac - Profil
gość_aaaac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie