×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


MAS: Nowe A350 zamiast do Europy polecą do Azji


Nowe airbusy A350-900, które trafią do linii lotniczych Malaysia Airlines, prawdopodobnie będą obsługiwać trasy do Szanghaju-Pudong i Tokio-Narity zamiast do Europy, powiedział prezes przewoźnika.


- Obsługa kolejnego bezpośredniego połączenia do Europy nie jest dobrym pomyślem z uwagi na niskie ceny biletów, które są oferowane przez przewoźników z Bliskiego Wschodu, ale ciągle nad tym pracujemy. Jedynym sposobem, jaki widzę, by zapewnić powodzenie temu przedsięwzięciu, jest bliższa współpraca z innym przewoźnikiem - powiedział Peter Bellew, prezes Malaysia Airlines w rozmowie z "Australian Business Traveller". 

Zgodnie z wcześniejszymi planami, nowe airbusy A350-900, które mają trafić do przewoźnika pod koniec roku, miały w połowie stycznia przyszłego roku zastąpić airbusy A380 obsługujące połączenie do Londynu. Linie Malaysia Airlines zamówiły łącznie sześć airbusów A350-900, które wyleasingowane będą od Air Lease Corporation. 

fot. Piotr Bożykgość_70211 - Profil
gość_70211
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie