×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels pomaluje piąty samolot. Belgowie wybiorą jak


Linie Brussels Airlines ogłosiły konkurs na wybór piątego specjalnego malowania airbusa A320. Ma ono być związane z jedną z "ikon belgijskości". Na razie przewoźnik zbiera pomysły od pasażerów.


Poprzez stronę internetową Brussels Airlines można do 31 sierpnia zgłaszać pomysły na specjalne malowanie airbusa A320 linii. Można to zrobić zarówno w formie rysunkowej na specjalnym szablonie przygotowanym przez linię, jak i w formie opisowej. Spośród wszystkich propozycji jury, składające się z uznanych belgijskich rysowników, wybierze najpierw 10 propozycji, a następnie z nich dwie najlepsze. Te zostaną poddane pod głosowanie na Facebooku. 


W tej chwili we flocie Brussels Airlines latają już cztery airbusy A320 pomalowane w barwy nawiązujące do najbardziej rozpoznawalnych symboli tego kraju. Noszą one nazwy Rackham (wykorzystuje motyw komiksowego bohatera, Tintina), Amare (nawiązuje do odbywającego się w Belgii festiwalu Tomorrowland), Magritte (bohaterem malowania jest belgijski malarz Rene Magritte) i Trident (w barwach "Czerwonych Diabłów", czyli belgijskiej narodowej drużyny piłkarskiej).

Brussels Airlines zachęca, aby propozycje malowania piątego A320 również podkreślały najbardziej "belgijskie" elementy. 

fot. Brussels Airlinesgość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie