TAP: Kolejne zmiany w programie stopover

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
02 sierpnia 2017 13:50
1 komentarz
Portugalskie linie lotnicze TAP świętują pierwszą rocznicę funkcjonowania programu Portugal Stopover i wprowadzają kolejne zmiany mające na celu podniesienie jego atrakcyjności.
Reklama

Od września tego roku podróżni, którzy zdecydują się odbyć lot na pokładzie portugalskiego przewoźnika będą mogli spędzić więcej czasu w Lizbonie oraz Porto, a także na Maderze, Azorach czy Algarve, dzięki temu że TAP zwiększa okres bezpłatnego postoju z trzech do pięciu dniu.

Dodatkowo, od września możliwość dodania bezpłatnego postoju w jednym z miejsc objętych programem została przewidziana także w przypadku podróży planowanych przy pomocy narzędzia multi-destination journey, a także dla biletów w jedną stronę.

Linie TAP zainaugurowały program Portugal Stopover w lipcu ubiegłego roku. Pierwotnie oferta skierowana była do pasażerów lotów dalekodystansowych, którzy przy okazji swojej podróży chcieli zwiedzić Lizbonę lub Porto. W lutym tego roku przewoźnik rozszerzył program o nowe kierunki, pozwalając pasażerom lotów międzykontynentalnych podróżujących do Faro, Ponta Delgada, Terceira, Funchal oraz Porto Santo, zaplanować bez dodatkowych kosztów pobyt w Lizbonie lub Porto.


Przy realizacji Portugal Stopover TAP współpracuje z ponad 150 partnerami, którzy oferują uczestnikom programu bardziej atrakcyjne ceny w hotelach, butelkę portugalskiego wina w restauracji czy dodatkowe atrakcje, takie jak przejazdy tuk-tukiem, wizyty w muzeach, oglądanie delfinów w rzece Sado, czy degustacje.

Jak wylicza TAP, od ubiegłego lata, dzięki programowi, Portugalię odwiedziło dodatkowo 70 tys. nowych turystów.

Więcej o innych liniach lotniczych oferujących programy stopover w raporcie Pasażera “Zwiedzanie po drodze”.

fot. Piotr Bożyk, Dominik Sipinski
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_36b35 2017-08-03 08:01   
gość_36b35 - Profil gość_36b35
Stanowczo odradza korzystania z TAPu a jezeli juz to bez nadawania bagazu. Od ponad roku nie jestem w stanie wyegzekowac zwrotu kosztow za zagubiony bagaz. Falle Connosco czyli ich tak zwany customer service to banda oszustow i kretaczy. Sugeruje trzymac sie z daleka.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama