×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TAP: Kolejne zmiany w programie stopover


Portugalskie linie lotnicze TAP świętują pierwszą rocznicę funkcjonowania programu Portugal Stopover i wprowadzają kolejne zmiany mające na celu podniesienie jego atrakcyjności.


Od września tego roku podróżni, którzy zdecydują się odbyć lot na pokładzie portugalskiego przewoźnika będą mogli spędzić więcej czasu w Lizbonie oraz Porto, a także na Maderze, Azorach czy Algarve, dzięki temu że TAP zwiększa okres bezpłatnego postoju z trzech do pięciu dniu.

Dodatkowo, od września możliwość dodania bezpłatnego postoju w jednym z miejsc objętych programem została przewidziana także w przypadku podróży planowanych przy pomocy narzędzia multi-destination journey, a także dla biletów w jedną stronę. 

Linie TAP zainaugurowały program Portugal Stopover w lipcu ubiegłego roku. Pierwotnie oferta skierowana była do pasażerów lotów dalekodystansowych, którzy przy okazji swojej podróży chcieli zwiedzić Lizbonę lub Porto. W lutym tego roku przewoźnik rozszerzył program o nowe kierunki, pozwalając pasażerom lotów międzykontynentalnych podróżujących do Faro, Ponta Delgada, Terceira, Funchal oraz Porto Santo, zaplanować bez dodatkowych kosztów pobyt w Lizbonie lub Porto. 


Przy realizacji Portugal Stopover TAP współpracuje z ponad 150 partnerami, którzy oferują uczestnikom programu bardziej atrakcyjne ceny w hotelach, butelkę portugalskiego wina w restauracji czy dodatkowe atrakcje, takie jak przejazdy tuk-tukiem, wizyty w muzeach, oglądanie delfinów w rzece Sado, czy degustacje. 

Jak wylicza TAP, od ubiegłego lata, dzięki programowi, Portugalię odwiedziło dodatkowo 70 tys. nowych turystów.

Więcej o innych liniach lotniczych oferujących programy stopover w raporcie Pasażera “Zwiedzanie po drodze”

fot. Piotr Bożyk, Dominik Sipinskigość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie