United: Pasażerka próbowała wedrzeć się do kokpitu

Robert Gancarczyk - Profil Robert Gancarczyk
27 lipca 2017 09:40
Podczas lotu obsługiwanego przez United Airlines na trasie z Houston do Nowego Orleanu pasażerka próbowała wedrzeć się do kabiny pilotów. Powstrzymali ją inni pasażerowie.

Reklama

W 25. minucie lotu kobieta, która siedziała w tylnej części samolotu, nagle zaczęła uderzać pięściami w ścianę kabiny i wykrzykiwać: "Wszyscy jesteśmy kochani i chronieni, wszyscy jesteśmy kochani i chronieni. Ten samolot wyląduje pięknie i łagodnie". Następnie zerwała się z miejsca i zaczęła biec w kierunku kokpitu. Pięcioro pasażerów natychmiast zareagowało i obezwładniło pasażerkę. Po krótkiej szamotaninie, gdy agresywna pasażerka była już unieruchomiona, załoga pokładowa związała jej ręce przy użyciu opasek zaciskowych.

Samolot zawrócił na lotnisko w Houston, gdzie służby porządkowe aresztowały kobietę. Następnie samolot ponownie wystartował i bez przeszkód doleciał z łącznie dwugodzinnym opóźnieniem do Nowego Orleanu.

United Airlines w oświadczeniu podziękował pasażerom za ich cierpliwość, postawę, a także pochwalił profesjonalne działania swojej załogi.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama