×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United: Pasażerka próbowała wedrzeć się do kokpitu


Podczas lotu obsługiwanego przez United Airlines na trasie z Houston do Nowego Orleanu pasażerka próbowała wedrzeć się do kabiny pilotów. Powstrzymali ją inni pasażerowie.
W 25. minucie lotu kobieta, która siedziała w tylnej części samolotu, nagle zaczęła uderzać pięściami w ścianę kabiny i wykrzykiwać: "Wszyscy jesteśmy kochani i chronieni, wszyscy jesteśmy kochani i chronieni. Ten samolot wyląduje pięknie i łagodnie". Następnie zerwała się z miejsca i zaczęła biec w kierunku kokpitu. Pięcioro pasażerów natychmiast zareagowało i obezwładniło pasażerkę. Po krótkiej szamotaninie, gdy agresywna pasażerka była już unieruchomiona, załoga pokładowa związała jej ręce przy użyciu opasek zaciskowych. 

Samolot zawrócił na lotnisko w Houston, gdzie służby porządkowe aresztowały kobietę. Następnie samolot ponownie wystartował i bez przeszkód doleciał z łącznie dwugodzinnym opóźnieniem do Nowego Orleanu. 

United Airlines w oświadczeniu podziękował pasażerom za ich cierpliwość, postawę, a także pochwalił profesjonalne działania swojej załogi.gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie