×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Travelport ogłosił rozszerzone partnerstwo z Mobacar


Travelport, jeden z głównych operatorów globalnych systemów dystrybucji, ogłosił rozszerzone partnerstwo z firmą Mobacar, specjalistą w dziedzinie wynajmu samochodów i technologii transportu naziemnego.


Celem współpracy pomiędzy obiema firmami ma być stworzenie innowacyjnego systemu dystrybucji samochodów. Obaj partnerzy współpracują ze sobą od lutego 2016 r., a teraz Mobacar stanie się domyślnym partnerem Travelportu.

Mobacar opiera swą działalność na szerokim wykorzystaniu technologii big data oraz sztucznej inteligencji, aby przewidzieć potrzeby klientów. Jak zapewnia firma, dzięki temu jest w stanie dostarczyć klientom na całym świecie opcję transportu, która najlepiej odpowiada potrzebom, jest na najlepszej cenie i gwarantuje najbardziej spersonalizowany poziom obsługi. Z kolei Travelport zabiega o to by stworzyć portfolio “Beyond Air”, dzięki któremu pasażerowie będą mogli zaplanować i wykupić podróż “od drzwi do drzwi”. Dzięki partnerstwie z Mobacar, Travelport planuje istotnie zwiększyć liczbę transakcji wynajmu samochodów oraz liczbę opcji transportu naziemnego, szczególności w Ameryce Południowej, Europie i regionie Azji-Pacyfiku. 


fot. Mobacar
gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie