Travelport ogłosił rozszerzone partnerstwo z Mobacar

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
25 lipca 2017 09:00
Travelport, jeden z głównych operatorów globalnych systemów dystrybucji, ogłosił rozszerzone partnerstwo z firmą Mobacar, specjalistą w dziedzinie wynajmu samochodów i technologii transportu naziemnego.
Reklama

Celem współpracy pomiędzy obiema firmami ma być stworzenie innowacyjnego systemu dystrybucji samochodów. Obaj partnerzy współpracują ze sobą od lutego 2016 r., a teraz Mobacar stanie się domyślnym partnerem Travelportu.

Mobacar opiera swą działalność na szerokim wykorzystaniu technologii big data oraz sztucznej inteligencji, aby przewidzieć potrzeby klientów. Jak zapewnia firma, dzięki temu jest w stanie dostarczyć klientom na całym świecie opcję transportu, która najlepiej odpowiada potrzebom, jest na najlepszej cenie i gwarantuje najbardziej spersonalizowany poziom obsługi. Z kolei Travelport zabiega o to by stworzyć portfolio “Beyond Air”, dzięki któremu pasażerowie będą mogli zaplanować i wykupić podróż “od drzwi do drzwi”. Dzięki partnerstwie z Mobacar, Travelport planuje istotnie zwiększyć liczbę transakcji wynajmu samochodów oraz liczbę opcji transportu naziemnego, szczególności w Ameryce Południowej, Europie i regionie Azji-Pacyfiku.


fot. Mobacar

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama