×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażer próbował otworzyć drzwi podczas lotu z Katowic do Luton


W sobotę (22.07) podczas lotu W61005 Wizz Air z Katowic do Londynu-Luton jeden z pasażerów próbował otworzyć drzwi ewakuacyjne na około pół godziny przed lądowaniem. Jak relacjonują świadkowie, Polak w wieku około 20 lat na niedługo przed lądowaniem przeszedł z frontu kabiny do rzędu, w którym znajdują się drzwi ewakuacyjne nad skrzydłami. Usiadł przy kobiecie siedzącej obok drzwi, pochylił się i próbował otworzyć drzwi. Trzech mężczyzn, którzy siedzieli tuż za nim natychmiast zareagowało i obezwładniło Polaka. Załoga pokładowa związała mężczyźnie ręce pasem bezpieczeństwa używanym podczas instruktarzu. 

Lokalna policja dostała wezwanie na lotnisko tuż przed północą czasu polskiego. Po lądowaniu pasażerowi zostali poroszeni o pozostanie w fotelach, dopóki policja nie wyprowadziła podejrzanego. Pasażer, po opatrzeniu ran, jakich doznał podczas szamotaniny, został przewieziony do aresztu. 
 gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie