×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Niezwykła instrukcja bezpieczeństwa w British Airways


Od 1 września br. pasażerowie lecący British Airways będą oglądali niezwykłą instrukcję bezpieczeństwa. Do jej przedstawienia zaproszono znanych aktorów. Co więcej, nowy film promuje dobroczynność.Niezwykły film w wersji skróconej jest już od kilku dni dostępny w internecie. O tym, jak przygotować się do lotu mówią m.in. Ian McKallen, który razem z Warwickiem Davisem opowiadają jak założyć maski tlenowe, Gordon Ramsey pokazujący co zrobić z bagażem podręcznym czy Rob Brydon instruujący jak nadmuchać kamizelkę ratunkową. Cały film stylizowany jest na skecz, którego głównym reżyserem jest komik Asim Chaudhry.

Jednak prezentowana nowa produkcja to nie tylko zwykły film demonstracyjny. Na koniec Gillian Anderson i Rowan Atkinson namawiają pasażerów do pozostawiania datków dla międzynarodowej organizacji charytatywnej Comic Relief. British Airways, które wspierają działania fundacji, chcą zebrać 20 mln funtów brytyjskich, które przeznaczone zostaną dla dzieci z całego świata.

Film zbiera świetne recenzje i oczarował już miliony widzów. Niestety spotkał się z kolei z oporem ze strony strajkujących załóg brytyjskiego przewoźnika. Opłacanie gwiazd, które zatrudniono do nagrania nowego safety demo zostało odebrane jako brak szacunku.  

Póki co produkcję można obejrzeć w internecie. Od 1 września br. będzie ona w dłuższej wersji wyświetlana w samolotach British Airways. 
gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie