Niezwykła instrukcja bezpieczeństwa w British Airways

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
23 lipca 2017 08:26
1 komentarz
Od 1 września br. pasażerowie lecący British Airways będą oglądali niezwykłą instrukcję bezpieczeństwa. Do jej przedstawienia zaproszono znanych aktorów. Co więcej, nowy film promuje dobroczynność.
Reklama

Niezwykły film w wersji skróconej jest już od kilku dni dostępny w internecie. O tym, jak przygotować się do lotu mówią m.in. Ian McKallen, który razem z Warwickiem Davisem opowiadają jak założyć maski tlenowe, Gordon Ramsey pokazujący co zrobić z bagażem podręcznym czy Rob Brydon instruujący jak nadmuchać kamizelkę ratunkową. Cały film stylizowany jest na skecz, którego głównym reżyserem jest komik Asim Chaudhry.

Jednak prezentowana nowa produkcja to nie tylko zwykły film demonstracyjny. Na koniec Gillian Anderson i Rowan Atkinson namawiają pasażerów do pozostawiania datków dla międzynarodowej organizacji charytatywnej Comic Relief. British Airways, które wspierają działania fundacji, chcą zebrać 20 mln funtów brytyjskich, które przeznaczone zostaną dla dzieci z całego świata.

Film zbiera świetne recenzje i oczarował już miliony widzów. Niestety spotkał się z kolei z oporem ze strony strajkujących załóg brytyjskiego przewoźnika. Opłacanie gwiazd, które zatrudniono do nagrania nowego safety demo zostało odebrane jako brak szacunku.

Póki co produkcję można obejrzeć w internecie. Od 1 września br. będzie ona w dłuższej wersji wyświetlana w samolotach British Airways.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_112bc 2017-07-23 12:13   
gość_112bc - Profil gość_112bc
Ciekawsza instrukcje bezpieczenstwa i z humorem maja linie Latam z Ameryki Poludniowej https://www.youtube.com/watch?v=lJ6dV5-amJI a mianem "niezwyklej" okreslilbym raczej instrukcje Air France: zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama