Darmowe bilety dla członków Norwegian Reward

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
21 lipca 2017 14:31
Dla najbardziej aktywnych członków Norwegian Reward przygotowano specjalną ofertę darmowych lotów powrotnych lub bezpłatnego podwyższenia standardu podróży. Promocje można łączyć.
Reklama

- Nigdy nie było lepszego czasu aby zostać uczestnikiem naszego programu lojalnościowego, bo właśnie teraz rozdajemy darmowe bilety lub zmieniamy klasę podróży na Premium. Warto także przy okazji przypomnieć, że członkowie Norwegian Reward mają łatwiejszy dostęp do zniżek i bezpłatnych lotów za pośrednictwem naszych partnerów. Odzwierciedleniem popularności programu jest znaczny wzrost liczby jego uczestników w Wielkiej Brytanii, który w ubiegłym roku wyniósł ponad 50 proc. - komentuje Brede Huser, senior wiceprezes Norwegian Reward.


Osoby, które do końca bieżącego roku odbędą 20 pełnych podróży tzw. round trip (lub 40 lotów w jedną stronę) oraz zgromadzili przynajmniej 3000 CashPoints, otrzymają możliwość darmowego przelotu powrotnego na jednej z 13 tras dalekodystansowych, jakie obsługiwane są przez Norwegian z lotniska Londyn-Gatwick. Bilety trzeba rezerwować do końca stycznia 2018 r. na loty przez cały przyszły rok.

Z kolei bezpłatne podwyższenie standardu do Premium możliwe jest dla tych uczestników programu którzy mają minimum 10 przelotów w obie strony (lub 20 w jedną). Opcja ta dostępna jest na podróże w 2018 r.

Obie promocje łączą się, pod warunkiem spełnienia powyższych wymagań.

Norwegian Reward to jednej z najciekawszych dostępnych na rynku programów lojalnościowych. Zdobył on wielokrotnie uznanie, chociażby w ostatnim rankingu Freddie Awards 2017 w kategorii "Program lojalnościowy w rejonie Europy i Afryki". Niedawno udostępniono także kolejną opcję: "Reward Family Account", pozwalającej grupom do 7 osób na wspólne gromadzenia CashPoints i wymianę ich na atrakcyjne nagrody.

fot. Boeing
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama