×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Twarz Polaka na kadłubie Lufthansy


Niemiecka drużyna piłkarska Bayern Monachium oraz jej oficjalny przewoźnik, Lufthansa, podczas 12-dniowej podróży po Azji pokazali okolicznościowy schemat malowania. Jednym z uwiecznionych zawodników jest Polak - Robert Lewandowski.


Okolicznościowe malowanie samolotu jest spójne z symboliką niemieckiego klubu. Na kadłubie samolotu typu airbus A340-600 naniesiono logotyp Bayern Monachium oraz wizerunki dziesięciu zawodników: Joshuy Kimmicha, Francka Ribery'ego, Thomasa Müllera, Javi Martíneza i Arjena Robbena na jednej z burt oraz Roberta Lewandowskiego, Davida Alaby, Manuela Neuera, Thiago i Matsa Hummelsa na drugiej.


Airbus A340-600 z rejestracją D-AIHZ, będzie w nowym sezonie latał z Monachium na cztery kontynenty. Lufthansa jest oficjalnym przewoźnikiem drużyny od 2004 r. Poza wieloletnią współpracą z Bayernem linia ta ma również umowy partnerskie z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB) i jest zaangażowana w działalność przy innych popularnych sportach.

Ponadto Lufthansa wspiera niemiecką organizację Sports Aid Foundation jako sponsor krajowy i od wielu lat jest partnerem Niemieckiego Stowarzyszenia Sportów Olimpijskich (DOSB). Tradycyjnie obejmuje to transport zespołów niemieckich na igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie, jako partner Niemieckiego Towarzystwa Niepełnosprawnych Sportowców (DBS).

fot. Bayern Monachiumgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie