Twarz Polaka na kadłubie Lufthansy

19 lipca 2017 11:00
1 komentarz
Niemiecka drużyna piłkarska Bayern Monachium oraz jej oficjalny przewoźnik, Lufthansa, podczas 12-dniowej podróży po Azji pokazali okolicznościowy schemat malowania. Jednym z uwiecznionych zawodników jest Polak - Robert Lewandowski.
Reklama
Okolicznościowe malowanie samolotu jest spójne z symboliką niemieckiego klubu. Na kadłubie samolotu typu airbus A340-600 naniesiono logotyp Bayern Monachium oraz wizerunki dziesięciu zawodników: Joshuy Kimmicha, Francka Ribery'ego, Thomasa Müllera, Javi Martíneza i Arjena Robbena na jednej z burt oraz Roberta Lewandowskiego, Davida Alaby, Manuela Neuera, Thiago i Matsa Hummelsa na drugiej.


Airbus A340-600 z rejestracją D-AIHZ, będzie w nowym sezonie latał z Monachium na cztery kontynenty. Lufthansa jest oficjalnym przewoźnikiem drużyny od 2004 r. Poza wieloletnią współpracą z Bayernem linia ta ma również umowy partnerskie z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB) i jest zaangażowana w działalność przy innych popularnych sportach.

Ponadto Lufthansa wspiera niemiecką organizację Sports Aid Foundation jako sponsor krajowy i od wielu lat jest partnerem Niemieckiego Stowarzyszenia Sportów Olimpijskich (DOSB). Tradycyjnie obejmuje to transport zespołów niemieckich na igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie, jako partner Niemieckiego Towarzystwa Niepełnosprawnych Sportowców (DBS).

fot. Bayern Monachium

Ostatnie komentarze

gość_7ee99 2017-07-27 13:12   
gość_7ee99 - Profil gość_7ee99
Swietne linie. Wszystko jak należy.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy