×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates zacieśni współpracę z flydubai


Emirates i flydubai ogłosili dziś szerokie partnerstwo, na mocy którego zaoferują pasażerom więcej możliwości podróży. Obie linie nadal będą zarządzane niezależnie, ale będą wzajemnie wykorzystywać siatki połączeń w celu zwiększenia skali działalności i przyspieszenia swojego wzrostu.Partnerstwo obejmuje szerokie porozumienie codeshare, wyrównanie harmonogramu lotów oraz optymalizację siatki. Pasażerowie będą czerpać korzyści z dostępu do ponad 200 kierunków, komfortowych przesiadek oraz wspólnych korzyści w ramach programów lojalnościowych. Obie linie lotnicze nadal będą zarządzane niezależnie od siebie

Nowy model zaoferuje klientom flydubai bezproblemowe możliwość przesiadek na połączenia Emirates. Z kolei dla pasażerów Emirates otwiera ona solidną sieć regionalnych lotów flydubai. 

Flota Emirates 259 maszyn latających do 157 miejsc na świecie (w tym 16 kierunków cargo). Drugi z przewoźników, flydubai, posiada flotę 58 boeingów 737 nowej generacji i proponuje pasażerom 95 kierunków. Zintegrowana siatka będzie liczyć na obecną chwilę 216 kierunków.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie