Heinemann otwiera sklepy w Kownie

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
17 lipca 2017 09:00
Dwa sklepy Duty Free & Travel Value operowane przez należącego do Gebr. Heinemann operatora Travel Retail Vilnius powstały na lotnisku w Kownie. Otwarcie trzeciego planowane jest na sierpień.
Reklama

Oba sklepy zostały otwarte w strefie Schengen lotniska, natomiast już w sierpniu powstanie trzeci sklep w strefie Non-Schengen. Oznacza to, że Gebr Heinemann będzie łącznie dysponował przestrzenią handlową o powierzchni 370 m kw.

Trzy sklepy Heinemann Duty Free and Travel Value na lotnisku w Kownie zostały zaprojektowane i zbudowane jako sklepy typu walk-through. Jak informuje Heinemann, do wykonania sklepów zatrudnione zostały lokalne firmy budowlane i wykończeniowe z Litwy, a w otwartych placówkach znajdzie zatrudnienie 17 osób.

W nowo otwartych sklepach pasażerowie kupią głównie wybór towarów międzynarodowych marek oraz lokalne produkty, głównie alkoholowe, słodycze oraz wyroby delikatesowe.

Nowe sklepy są pierwszymi placówkami Gebr Heinemann na lotnisku w Kownie. Operator zarządza dziewięcioma sklepami Travel Retail Vilnius na lotnisku w Wilnie, gdzie łącznie zatrudnia 68 osób.


fot. Gebr Heinemann
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama