×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann otwiera sklepy w Kownie


Dwa sklepy Duty Free & Travel Value operowane przez należącego do Gebr. Heinemann operatora Travel Retail Vilnius powstały na lotnisku w Kownie. Otwarcie trzeciego planowane jest na sierpień.


Oba sklepy zostały otwarte w strefie Schengen lotniska, natomiast już w sierpniu powstanie trzeci sklep w strefie Non-Schengen. Oznacza to, że Gebr Heinemann będzie łącznie dysponował przestrzenią handlową o powierzchni 370 m kw. 

Trzy sklepy Heinemann Duty Free and Travel Value na lotnisku w Kownie zostały zaprojektowane i zbudowane jako sklepy typu walk-through. Jak informuje Heinemann, do wykonania sklepów zatrudnione zostały lokalne firmy budowlane i wykończeniowe z Litwy, a w otwartych placówkach znajdzie zatrudnienie 17 osób. 

W nowo otwartych sklepach pasażerowie kupią głównie wybór towarów międzynarodowych marek oraz lokalne produkty, głównie alkoholowe, słodycze oraz wyroby delikatesowe. 

Nowe sklepy są pierwszymi placówkami Gebr Heinemann na lotnisku w Kownie. Operator zarządza dziewięcioma sklepami Travel Retail Vilnius na lotnisku w Wilnie, gdzie łącznie zatrudnia 68 osób. 


fot. Gebr Heinemanngość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie