×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Edelweiss poleci z Zurychu do Denver


Szwajcarski przewoźnik Edelweiss Air ogłosił w środę (5.07) uruchomienie całorocznych lotów między Zurychem a Denver. To pierwsze połączenie połączenie między stolicą stanu Kolorado a Szwajcarią.Połączenie ruszy 4 czerwca 2018 r. i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu przez airbusy A330. Lot poniedziałkowy zaplanowano z Zurychu na 17:15, natomiast lądowanie w Denver na 20:30 czasu lokalnego. W drogę powrotną samolot uda się o 22:00 i w największym mieście Szwajcarii powinien wylądować kolejnego dnia o 15:50. 

Z kolei rejs piątkowy wystartuje z Zurychu o 13:20 i w Denver wyląduje o 16:35 czasu lokalnego. Po 1,5-godzinnej przerwie, o 18:05 airbus szwajcarskiego przewoźnika uda się w drogę powrotną, tak by u celu podróży wylądować o 11:55 następnego dnia. 

Przewoźnik oczekuje, że nowe połączenie zapewni w pierwszym roku funkcjonowania około 7,5 tys. turystów, którzy zostawią w stanie Kolorado 21 mln dolarów. Według badań, każdego roku tą część Stanów Zjednoczonych odwiedza około 30 tys. Szwajcarów, którzy cenią sobie podczas urlopu połączenie gwarnego miasta, jakim jest Denver oraz idyllicznego klimatu chętnie odwiedzanych Gór Skalistych.

Szwajcarska linia Edelweiss Air, podobnie jak Swiss, do którego w całości należy, jest częścią Lufthansa Group. Flota linii składa się 10 samolotów: 6 airbusów A320, 2 airbusów A330, oraz 2 airbusów A340.

Zurych - Denver


fot. wikimedia commonsgość_42560 - Profil
gość_42560
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie