×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian poleci do Kapsztadu i Tokio


Od sezonu letniego 2018 r. Austrian Airlines przywrócą loty do Tokio-Narity, a od sezonu zimowego 18/19 linie polecą do Kapsztadu.Połączenie Austrian Airlines do Tokio-Narity zostało zawieszone w październiku 2016 r. z uwagi na słabe wyniki ekonomiczne, wynikające m.in. z dewaluacji japońskiej waluty. Teraz przewoźnik uważa jednak, że sytuacja gospodarcza poprawiła się, a popyt wzrósł, co pozwoli na rentowną obsługę tej trasy. 

Loty do Tokio będą obsługiwane od 15 maja 2018 r. pięć razy w tygodniu samolotami boeing 777-200, w których zainstalowano 308 miejsc (w tym 48 w klasie biznes). Od jesieni rozpocznie się jednak przebudowa tych samolotów i wyposażanie ich w klasę ekonomiczną premium, co wpłynie na konfigurację pokładu. 

Na trasie do Tokio-Narity Austrian będzie częściowo konkurował o pasażerów tranzytowych z LOT-em.

Rejsy do Kapsztadu zostaną uruchomione 28 października 2018 r. i są skierowane przede wszystkim dla klientów turystycznych. Będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, także za pomocą boeingów 777-200. gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie