×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates i Turkish Airlines wyłączone z zakazu elektroniki


Linie Emirates i Turkish Airlines poinformowały, że od dziś (5.07) ich pasażerowie lecący do Stanów mogą wziąć na pokład laptopy i inne większe od smartfona urządzenia elektroniczne.Informacja oznacza, że amerykańskie służby zatwierdziły zmiany procedur kontroli wprowadzone przez porty lotnicze w Stambule-Ataturk i w Dubaju. Tym samym dołączyły one do Abu Zabi - Etihad Airways już od kilku dni pozwala pasażerom na zabieranie na pokład samolotów do Stanów laptopów.

Emirates oferuje obecnie loty do 12 miast w Stanach Zjednoczonych i informował, że po wprowadzeniu zakazu przewozu elektroniki odnotował spadek popytu na loty do tego kraju. Dubaj nie był objęty zakazem przewozu elektroniki na lotach do Wielkiej Brytanii. 

Zakaz nadal zabierania dużej elektroniki na pokład nadal obowiązuje w przypadku lotów z Kairu, Casablanki, Ammanu, Rijadu, Dżuddy, Kuwejtu i Dohy. Władze Arabii Saudyjskiej poinformowały, że spodziewają się zniesienia zakazu w odniesieniu do lotów z Rijadu i Dżuddy. gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie