×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tumi wprowadza europejską kolekcję walizek


Tumi, producent luksusowych walizek i akcesoriów, wprowadził do sprzedaży pierwszą, wyprodukowaną w Europie linię walizek TLX.Jak wyjaśnia producent, nowa kolekcja skierowana jest do pasażerów podróżujących w celach “bleisure”, czyli biznesowych wraz w wypoczynkiem. Celem Tumi było trafienie w gusta poróżnych, którzy podróż biznesową chcą przedłużyć o dwa dni poświęcone na zwiedzanie miejsca.

Walizki wykowane są w wielowarstwowej żywicy poliwęglanowej z matowym wykończeniem odpornym na zarysowania. Walizki dostępne są w kilku rozmiarach oraz czterech kolorach: Matte Black, Navy Blue, Bordeaux and Silver. Wszystkie walizki wyposażone są cztery podwójne kółka oraz teleskopową rączkę o trzech poziomach regulowania. Podobnie jak w przypadku pozostałych walizek Tumi, istnieje możliwość personalizacji bagażu poprzez zamówienie monogramu wliczonego w cenę. Cena jednej sztuki waha się pomiędzy 465 a 545 euro. 


Nowa kolekcja dostępna jest wyłącznie w Europie, w tym także w sklepach travel retail oraz na stronie internetowej producenta. 

fot. Tumigość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie