Tumi wprowadza europejską kolekcję walizek

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
03 lipca 2017 15:30
Tumi, producent luksusowych walizek i akcesoriów, wprowadził do sprzedaży pierwszą, wyprodukowaną w Europie linię walizek TLX.
Reklama

Jak wyjaśnia producent, nowa kolekcja skierowana jest do pasażerów podróżujących w celach “bleisure”, czyli biznesowych wraz w wypoczynkiem. Celem Tumi było trafienie w gusta poróżnych, którzy podróż biznesową chcą przedłużyć o dwa dni poświęcone na zwiedzanie miejsca.

Walizki wykowane są w wielowarstwowej żywicy poliwęglanowej z matowym wykończeniem odpornym na zarysowania. Walizki dostępne są w kilku rozmiarach oraz czterech kolorach: Matte Black, Navy Blue, Bordeaux and Silver. Wszystkie walizki wyposażone są cztery podwójne kółka oraz teleskopową rączkę o trzech poziomach regulowania. Podobnie jak w przypadku pozostałych walizek Tumi, istnieje możliwość personalizacji bagażu poprzez zamówienie monogramu wliczonego w cenę. Cena jednej sztuki waha się pomiędzy 465 a 545 euro.


Nowa kolekcja dostępna jest wyłącznie w Europie, w tym także w sklepach travel retail oraz na stronie internetowej producenta.

fot. Tumi
Reklama
Tagi
tumi walizki

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama