×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Code-share Singapore Airlines i Eurowings


Linie Singapore Airlines podpisały umowę code-share z Eurowings, niskokosztowym przewoźnikiem należącym do Lufthansa Group. Oferta obejmuje także Warszawę i Wrocław.

Pasażerowie Singapore Airlines na podstawie porozumienia mogą skorzystać z dodatkowych możliwości podróżując na jednym bilecie między Singapurem a Europą.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Eurowings w celu zapewnienia dodatkowych połączeń między Singapurem a Europą. Jest to zgodne z naszą strategią rozszerzania zasięgu sieci i oferuje klientom więcej możliwości połączeń - powiedział Tan Kai Ping, wiceprezes ds. planowania i marketingu w Singapore Airlines.

Pasażerowie mogą przesiąść się w Dusseldorfie, Monachium, Manchesterze bądź Zurychu i podróżować dalej na jednej z 15 wybranych tras oferowanych przez Eurowings. Na liście połączeń objętych umową znalazły się połączenia między innymi do: Berlina, Budapesztu, Pragi, Rzymu, Wiednia, Warszawy, czy Wrocławia. Pasażerowie z tych europejskich miast będą mogli teraz dolecieć do jednego z hubów linią Eurowings i przesiąść się tam na rejs Singapore Airlines do Azji. 

- Cieszymy się, że jedna z najbardziej renomowanych linii lotniczych na świecie wybrała Eurowings jako partnera do ścisłej współpracy na trasach do Düsseldorfu, Monachium, Zurychu i Manchesteru. Troszcząc się o wygodę klientów, obaj partnerzy skorzystają na nowej współpracy: nasi wspólni pasażerowie będą cieszyć się podróżami z Eurowings po Europie i długą podróżą z Singapore Airlines, ustanawiając nowe standardy w tym zakresie - poinformował Oliver Wagner, dyrektor zarządzający Eurowings.

 gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie