Code-share Singapore Airlines i Eurowings

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
23 czerwca 2017 07:00
Linie Singapore Airlines podpisały umowę code-share z Eurowings, niskokosztowym przewoźnikiem należącym do Lufthansa Group. Oferta obejmuje także Warszawę i Wrocław.
Reklama

Pasażerowie Singapore Airlines na podstawie porozumienia mogą skorzystać z dodatkowych możliwości podróżując na jednym bilecie między Singapurem a Europą.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Eurowings w celu zapewnienia dodatkowych połączeń między Singapurem a Europą. Jest to zgodne z naszą strategią rozszerzania zasięgu sieci i oferuje klientom więcej możliwości połączeń - powiedział Tan Kai Ping, wiceprezes ds. planowania i marketingu w Singapore Airlines.

Pasażerowie mogą przesiąść się w Dusseldorfie, Monachium, Manchesterze bądź Zurychu i podróżować dalej na jednej z 15 wybranych tras oferowanych przez Eurowings. Na liście połączeń objętych umową znalazły się połączenia między innymi do: Berlina, Budapesztu, Pragi, Rzymu, Wiednia, Warszawy, czy Wrocławia. Pasażerowie z tych europejskich miast będą mogli teraz dolecieć do jednego z hubów linią Eurowings i przesiąść się tam na rejs Singapore Airlines do Azji.

- Cieszymy się, że jedna z najbardziej renomowanych linii lotniczych na świecie wybrała Eurowings jako partnera do ścisłej współpracy na trasach do Düsseldorfu, Monachium, Zurychu i Manchesteru. Troszcząc się o wygodę klientów, obaj partnerzy skorzystają na nowej współpracy: nasi wspólni pasażerowie będą cieszyć się podróżami z Eurowings po Europie i długą podróżą z Singapore Airlines, ustanawiając nowe standardy w tym zakresie - poinformował Oliver Wagner, dyrektor zarządzający Eurowings.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama