×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bergamo drugim hubem przesiadkowym Ryanaira


Od 3 lipca Ryanair wprowadzi możliwość zakupu biletów z przesiadką przez drugie lotnisko. Kolejnym po Rzymie-Fiumicino hubem przesiadkowym linii będzie inne włoski lotnisko - port Orio al Serio w Bergamo, obsługujący Mediolan.

W pierwszym etapie klienci będą mogli rezerwować bilety łączone na 25 trasach obsługiwanych z Mediolanu-Bergarmo. Oferta obejmie loty m.in. do Alicante, Aten, Barcelony, Bari, Brindisi, Cagliari, Katanii, Korfu, Lamezii, Madrytu, Malagi, Neapolu, Palermo, Pescary, Saragossy oraz na Ibizę, Lanzarote i Maltę. 

Pasażerowie będą mogli skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Mediolanie-Bergamo oraz otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego. Przewoźnik tym samym zagwarantuje dolot do miejsca docelowego w przypadku opóźnienia lub odwołania pierwszego lotu.

Ryanair oferuje obecnie loty na niemal 80 trasach z lotniska w Bergamo, w tym do Gdańska, Modlina, Krakowia i Wrocławia. Na razie nie wiadomo, czy polskie trasy będą objęte przesiadkami od początku oferty, czy dopiero na późniejszym etapie. 

Przewoźnik już od maja sprzedaje bilety łączone na swoje trasy przez Rzym-Fiumicino. 

W komunikacie prasowym przewoźnik przypomniał, że sprzedaje także bilety łączone na rejsy dalekodystansowe Air Europy z Madrytu. Ryanair nadal rozmawia o podobnej ofercie z liniami Aer Lingus i Norwegian.gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie