Bergamo drugim hubem przesiadkowym Ryanaira

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
22 czerwca 2017 08:00
1 komentarz
Od 3 lipca Ryanair wprowadzi możliwość zakupu biletów z przesiadką przez drugie lotnisko. Kolejnym po Rzymie-Fiumicino hubem przesiadkowym linii będzie inne włoski lotnisko - port Orio al Serio w Bergamo, obsługujący Mediolan.
Reklama

W pierwszym etapie klienci będą mogli rezerwować bilety łączone na 25 trasach obsługiwanych z Mediolanu-Bergarmo. Oferta obejmie loty m.in. do Alicante, Aten, Barcelony, Bari, Brindisi, Cagliari, Katanii, Korfu, Lamezii, Madrytu, Malagi, Neapolu, Palermo, Pescary, Saragossy oraz na Ibizę, Lanzarote i Maltę.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Mediolanie-Bergamo oraz otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego. Przewoźnik tym samym zagwarantuje dolot do miejsca docelowego w przypadku opóźnienia lub odwołania pierwszego lotu.

Ryanair oferuje obecnie loty na niemal 80 trasach z lotniska w Bergamo, w tym do Gdańska, Modlina, Krakowia i Wrocławia. Na razie nie wiadomo, czy polskie trasy będą objęte przesiadkami od początku oferty, czy dopiero na późniejszym etapie.

Przewoźnik już od maja sprzedaje bilety łączone na swoje trasy przez Rzym-Fiumicino.

W komunikacie prasowym przewoźnik przypomniał, że sprzedaje także bilety łączone na rejsy dalekodystansowe Air Europy z Madrytu. Ryanair nadal rozmawia o podobnej ofercie z liniami Aer Lingus i Norwegian.
Reklama

Ostatnie komentarze

moherowy 2017-06-22 13:00   
moherowy - Profil moherowy
Podobno trwa konferencja FRancy w Modlinie. Ktoś coś wie na ten temat?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama