Alitalia wprowadza karnet na loty TravelPass

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
22 czerwca 2017 10:20
Pasażerowie Alitalii będą mogli wykupić karnet TravelPass, który będzie stanowić elektroniczną portmonetkę na loty w stałej cenie. Według włoskiego przewoźnika, pasażerowie otrzymają dzięki temu bardziej spersonalizowany produkt.
Reklama

Jak deklaruje linia, usługa skierowana jest nie tylko dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale przede wszystkim dla osób, które często podróżują na stałej trasie, niekoniecznie w sprawach biznesowych. Głównym atutem wprowadzonej oferty ma być między innymi możliwość zakupu biletu w niezmienionej taryfie nawet w przypadku dokonania transakcji bezpośrednio przed wylotem.

Osoba wykupująca usługę TravelPass będzie ustalała cenę, trasę, klasę i częstotliwość przelotów podczas zakupu. Przewoźnik zapewnia, że dostarczy każdemu zindywidualizowaną i korzystną ofertę.

Alitalia przekonuje, że dzięki wprowadzonym zmianom pasażer nie będzie musiał planować swojej podróży na kilka miesięcy wstecz i martwić się o ewentualny wzrost ceny biletu.

Zakupu można dokonać na stronie internetowej włoskiej linii, w specjalnie przygotowanej zakładce. Na podstawie oferty TravelPass, naraz może podróżować do sześciu osób, jednak ich dane osobowe muszą zostać określone już podczas kupna konkretnego pakietu.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama