×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United zamawiają 100 boeingów 737 MAX 10


Linie United złożyły zamówienie na 100 boeingów 737 MAX 10. To największe jak do tej pory jednostkowe zamówienie najbardziej pojemnego modelu z rodziny 737 MAX.


Kontrakt nie powiększy listy zamówień Boeinga - linie United dokonały bowiem konwersji 100 wcześniej zamówionych MAX-ów w mniejszych wersjach. 

Rozpoczęcie dostaw MAX-ów 10 dla United zaplanowano na końcówkę 2020 r. Samoloty mają być wykorzystywane przede wszystkim na trasach krajowych. Na razie nie ujawniono, w jakiej konfiguracji pokładu będą maszyny. Maksymalnie mogą one przewozić 230 pasażerów, ale linie United niemal na pewno zastosują w nich wydzieloną klasę biznes, która zmniejszy liczbę foteli.

Równocześnie przewoźnik zakontraktował cztery dodatkowe szerokokadłubowe boeingi 777-300ER, co oznacza, że w sumie do United trafi 18 samolotów tego typu. Ich dostawy rozpoczęły się już w zeszłym roku.gość_167c6 - Profil
gość_167c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie